• Thriller

Atrocious (2010)

to mě teda nebavilo... Prostředí nebylo zase tak špatný ale nic extra.

Pokoj 1408 (2007)

občas my to přišlo takový natahovaný ale jinak to bylo dobrý. Prostředí no hotelový pokoj.

Na návštěvě (2015)

Perfektní FF. Prostředí se mi líbilo. Příběh perfektní a atmosféra dobrá

Vittra (2013)

Skupina kamarádů jedou na výlet do opuštěného domu který se nachází v lese. Když dojedou na místo tak je chata zamčená, ale jeden z nich najde otevřené okno a chce s kamarádkou vystrašit zbytek skupiny. Když vleze oknem dovnitř, najde poklop ke vstupu pod chatu, nedá ji to a vleze tam ,jenže uvidí něco co vidět nechtěla. Jakmile už se dostanou dovnitř pomalu se ubytují a večer začíná uvítací párty, jenže něco není v pořádku. Pod chatou je totiž něco zlého co chce ven. - Ze začátku když se už něco stalo tak jakoby to nějak neřešili jakože ne neřešili ale nebyli vyděšení moc. Během filmu to mělo svoje plus aji mínus. Prostředí se mi vcelku líbilo. 70%

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Já nevím co k tomu dodat. Další nejlepší super komedie, stejně dobrá jako první díl. Top top top

Thanatomorphose (2012)

Čekal jsem od toho teda o hodně víc. Nápad pěkný ale zpracování stojí za nic. Pěkných záběrů tam bylo jen minimum a herečka byla nudná a celkově to bylo takový suchý.

REC 4: Apokalypsa (2014)

No tak tohle překonalo všechny 3 díly.. 1 a 2 super 3 taková slabší a 4 už velké nic moc

Nepřemožitelné zlo (2005)

První hodinu se skoro nic neděje ale ke konci to ujde. Čekal jsem více.. 55%

REC 3: Počátek (2012)

3* to teda 1 a 2 byla o proti tomuhle daleko jinde..