Vtip za stovku! (2012) (pořad)

Ze začátku tam byli dobrý vtipy ale pak se začli pořád opakovat a zvali si tam horší a horší hosty až to šlo do sraček

Jurský svět (2015)

Konec byl dost nelogickej.(všichni dinosauři se spojí aby zabili jednoho "zlého" dinosaura,WTF?) A ještě jednu věc nechápu-proč musí kurva cpát do každýho dílu jurskýho parku malý děti jako hlavní hrdiny?! Ale jinak je to docela dobrý,+hodně dobrý efekty.

Klokan Jack (2003)

Klokani přece nenosí mikiny!!! A navíc tenhle film podporuje drogy protože ten klokan jack vypadal dost sjetej.

Na život a na smrt (2013)

Dobrej válečnej film,ve kterym je vidět že vlastně ne ůplně každej arab je jebnutej terorista ale jsou tam i "hodní" pasáci koz co ty zkurvysyny střílí po boku mariňáků rovnou do hlav(nebo do těla nebo do nohou,záleží na tom jak moc umí mířit)

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Ten zdeněk troška se snad posral že natočil už 3.díl.A ty díly sou čim dál tim horší.Možná jednou pujdou do kin babovřesky 17,a bude to mít 1%.

Max Payne (2008)

No je pravda že kdybych někdy hrál maxe payna-No vlastně sem ho jednou hrál ale asi jenom 15 minut,běhal sem tam po nějakym klubu a v SLO-MO sem střílel zmrdy do hlavy-no ale prostě kdybych byl velkej fanoušek tý herní série,tak by mě ten film pohoršil,posral bych se z něj a jebnul bych odpad,ale takhle mi to tak špatný nepřipadalo,šlo to.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Skvělá akční jízda.A doufám že natočí další díl kde bude max mít tentokrát funkční upilovanou broksnu a ustřelí s ní pár hlaviček.

Kniha přežití (2010)

Dost hustej a originální post-apokalyptickej film,kterej je vlastně...no..o bibli.

Žraločí masakr v Jersey Shore (2012) (TV film) odpad!

Myslim že to vzniklo tak,že se sešla parta nagelovanejch zmrdů s partou vypatlaných holek a natočili film iphonem.Následně to předali nějakýmu spolužákovi nerdovi,kterej do toho přidal laciný efekty žraloků za to,že mu ho jedna z těch barbín vykouřila.

Teror ve vlaku (2002) odpad!

Nekoukatelná sračka,nechápu proč v tom jean klátič van damme hrál.Asi byl v nouzi