• Válečný

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Je potřeba takových dokumentů na vytáhnutí si hlavy s p*dele a překalibrování současného indoktrinačního vzdělání.

Osmý smysl (2015) (seriál)

Myšlenka dobrá, ale po analýze mi to připadá, jako další seriál na objednávku (kdy se propaguje homosexualita, bisexualita, atd). Proto jestli nejste příznivci homosexuality nebo souhlasíte s Orbánem, který uzákonil, že otec je muž a matka žena, tak sledování tohoto díla považujte za ztrátu času ! ! !

Vikingové (2013) (seriál)

Jsem u páté série a tak nějak mi dochází, proč jsou Norové na tom tak bídně s genetickým fondem a proč v současné době kradou děcka (a svým způsobem pokračují v tradici drancování) přes agenturu Barnevernet!!! Co se seriálu týče.... na Spartacuse to nemá. Nicméně je to prošpikováno, krom "tradic", intrikami, zradami a zhýralostí, která je psychopatům - i v dnešní době - vlastní, takže pokud chcete pochopit modus operandy takových lidí, prosím. Jinak je mnoho lepších seriálů.

Národní třída (2019)

Svým způsobem má myšlenka filmu pravdu. Nicméně už nenastiňuje řešení. (Zeitgeist, Venus project.. ) Tudíž se ptám, jestli je dílo od chytrých pro hloupé nebo naopak. Spíše je to pohled ne před-apatický stav králikárnové společnosti se zdánlivou spravedlností ztracených existencí.

Nabarvené ptáče (2019)

Kdo chce pochopit, co to znamená morbidita, apatie a tupost v dobách válečných, toto je to pravé ořechové. Vůbec bych se nedivil, kdyby to bylo podle pravdy. Menší varování, na tohle musíte mít buď náladu nebo náturu - je to prostě surové a místy dost podělané a zvrhlé. Avšak velmi výstižné ! ! !

Tina a Vore (2018)

Netroufám si ten film ohodnotit, protože vůbec nevím, jak bych to vlastně udělal. Každý, ať si z toho vezme své.

Horem pádem (2004)

České produkci moc nesleduji, ale tohle jeden z těch kvalitních, sebereflexních počinů, které jedním nebo druhým směrem pokopou každého. Rodina, práce, přátelé, hajzlovství, krása, zášť, katarze a mnoho jiného v tomto jedinečném počinu.

Rambo: Poslední krev (2019)

Co si budeme říkat, čtverka byla lepší. Nicméně je to důstojné ukončení Slya. Buďme rádi za to, že tu žádné kartely nemáme, a že takové věci nemusíme řešit. Výkonově to pokulhává, ale koncovní porcování smažek to napraví. Na nedělní pooobědní výplach ok.

Král (2019)

Moc dobrá lekce na téma intriky. Myslím, že hlavní pointou je, že moudrost, rozvážnost a velikost, může být rozhozena na 1000 směrů každým směrem, když je člověk obklopen z*urvysyny, kteří vás jen využívají. Aneb co si člověk neudělá a neověří sám, to nemusí být pravda. Doporučuji.