Ten, co tě sleduje (2014)

Nadprumerny zacatek postupne klesa do sedeho prumeru az podprumeru a ukazuje co vsechno by bylo mozne s dnesni technikou provadet. Vzhledem k tomu, ze je cely dej ukazovan jen pres digitalni vystupy at uz kamer ci jinych senzoru nelze dat min nez 3*.

John Wick (2014)

Rozhodne lepsi nez Skyfall.

Darjeeling s ručením omezeným (2007)

Puvodne jsem chtel dat jen 3* ale po precteni komentu Enšpígla a uvedomeni si, ze jsem na to koukal s chuti znova s pritelkyni a opet se bavil nad volneji bezicim dejem nez je u ostatnich filmu obvykle a rozhodne jsem se bavil vic nez u Zivotu pod vodou.

Darwinovy ceny (2013) (pořad) odpad!

Jak je napsano v uvodu obsahu, Darwinovy ceny jsou udelovany idiotum kteri zemrou hloupou smrti a pokud udelate porad s timto nazvem a vezmete videa, kde nikdo neumre je jako bych poradal plavecky zavody s vypustenym bazenem.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Nejdriv tady byl Dexter jako vrah, ktery si ziskal sympatie nas divaku a letos prichazi Elliot jako hacker ktery se snazi o totez a docela se mu to dari. Po 6 zkouknunych dilech musim uznat trochu klesajici tendenci ohledne deje ale doufam ze se to do konce prvni serie zlepsi.

Grave Encounters 2 (2012)

Rozhodne lepsi namet nez v jednicce a navrat jednickovyho hrdiny tomu pridal hvezdu navic. Ale do kolen me dostal zabijackej duch, kterej rad filmuje :oD. Prirovnal bych to k jeste trapnejsimu filmu Temne patro, kde meli jeste trapnejsi masky s parodii predatora.

Grave Encounters (2011)

Jednu hvezdu za prvnich cca 30 minut ale po tom co se evidentne dostali do jine dimenze nebo kam straci film na hororovosti a dost trapne konci.

Princ a pruďas (2011)

Pohadka pro dospele s plnym pytlem ruznorodych vtipku, od hodne vtipnych az po hodne trapny.

Mezi dvěma kapradinami (2008) (pořad)

Trapny, trapny a jeste jednou trapny otazky az se tomu clovek musi smat a divi se, ze si plno filmovych hvezd umi udelat takovou srandu ze sebe samych. Jen tak dal Zachu pekne jsi to Obamovi nandal :oD Zach Galifianakis