Temný rytíř povstal (2012)

Pardoxně mám nevětší problém s tím, že mi tam spousta věcí nepřišla reálných...

Odkaz hříšnice (2012) (TV film)

Musel jsem na to koukat u mámy. Všude kolem běžely dobré filmy a ona si vybrala tohle. Bylo to zcela příšerné. Dávám tomu jednu hvězdu za to, že mámu to “pletichaření” bavilo

Muž z oceli (2013)

Tři hvězdy a co mělo být řečeno napsala tady už Phobia. Opět s ní zcela soucítím.

Vetřelec (1979)

Zcela dokonalý a nadčasový skvost.

Česká soda (1993) (seriál)

Tohle už tady už nikdy nikdo ničím nepřekoná

Chris Rock: Tamborine (2018) (pořad)

Já se bavil dost. Témata jsou různá, ale tím klíčovým jsou vztahy. Přišlo mi to vtipný, chytrý, opravdový. Nejsilnější část pro Evropana právě ty vztahy, nejslabší asi rasismus v Americe. Který ovšem jejich společností musí stále rezonovat na každém rohu.

Hellboy: Královna krve (2019)

Asi jsem viděl jiný film než většina ostatních. Vzhledem k ohlasům, jsem od začátku filmu čekal na moment, kdy si řeknu “teda teď už je to fakt blbý”. No a pak to po dvou hodinách skončilo a já si to říct nestihl. Dobře jsem se bavil a půjdu na to rád znova. Edit: po druhém zhlédnutí musim přidat pátou hvězdu. Procentuálně to pro mě kolísá mezi 73 - 85%. Nechápu ten hejt všude kolem. Je to čistá komiksová zábava. Edit2: po přečtení všech komiksů, které se vážou k ději filmu, je to pak na jasných 85%. Nemám tomu moc co vytknout. Kritikům doporučuju si uvědomit, že námětem byl komiks a to ještě v počtu několika jednotlivých příběhů.