Zen – Grogu a černočerňáci (2022)

Krásná zenová… bajka?… Doufám, že Ghibli časem přidá i větší kousek do mozaiky světa Star Wars.

Jurský svět: Křídový kemp (2020) (seriál)

Teď jsme to s malým paleontologem dali na jeden zátah a jako dobré. Ho to bavilo královsky, takže myslím, že pro cílovku hodně povedená podívaná.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Tak nějak mám pocit, že se tady každý pokouší přijít na to, jak tenhle díl potopit. Co se týče nové trilogie, tak jsem naopak poprvé odcházel z kina vážně spokojený. Protože epizoda 7 jen totálně vykradla epizodu 4 a stejně tak epizoda 8 vykradla epizody 5 a 6, doufal jsem a věřil, že ta poslední už teda bude aspoň trochu svá. To se naštěstí povedlo. Vysvětlila se v ní spousta věcí, které visely ve vzduchu. Na malém prostoru musela pozabíjet i všechny mouchy po Johnsonovi, což se naštěstí povedlo taky a i když se tam toho stalo tolik, že jsem odcházel s gulášem v lebce místo mozku a chvilku mi trvalo, než jsem si to všechno sesumíroval, tak jsem si na tom guláši pochutnal. Důstojný závěr. Nevidím důvod k hejtu.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Těšil jsem se, že se u toho pobavím nad tím, jak to bude trapné a budu se za Jaromíra svíjet studem. Místo toho člověk necítí nic než prázdnotu a hledí na to jak vycpaný leguán.

Český žurnál - Hranice práce (2017) (epizoda)

Myslím, že je hodně důležité, aby se takové dokumenty natáčely a byly k vidění. Texty Saši Uhlové jsou samozřejmě ještě lepší.

Mlha - Show and Tell (2017) (epizoda) odpad!

Dosledováno. Všichni se tam chovají jak úplní dementi. Naprosto neadekvátně situaci. Bohužel.

Expanze (2015) (seriál)

Nejlepší sci-fi seriál od dob Battlestar Galactica. Tahle atmosféra mi úžasně sedí. Palce k nebi.

Kmeny - Hooligans (2015) (epizoda)

Dokument o nejnižších formách života, u kterého je člověku 26 minut trapně z toho, že přináleží ke stejnému živočišnému druhu.

Útěk z planety Země (2013)

Až budu mít děti, tak se vsadím, že tuhle pohádku budou milovat.

Hulk (2003)

Já sice miluju Jennifer Connelly, ale sorry, bejby, tohle byl strašný vopruz.