Na nože (2019)

Inu nebudu cítit žádnou vinu dát filmu Na nože pět hvězdiček protože je to dobrá pecka, věřte mi to děcka. To byla taková chvilka slabé poezie, ale ten film je vážně moc dobrý, herci také a je radost na to koukat.

Utajený šéf (2018) (pořad) odpad!

Jak někdo může věřit, že tohle není nahrané.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Zvyšuji na pět, po jednom geniálním vtipu pana Monka u psychiatra. Ten se ptá, : "Co tam máte dál?". Monk:"Strach ze včel". Doktor:"Žijete ve městě. Co dál." Monk:"Strach z mixéru.". Doktor:"Nemáte mixér. Další." Monk:"Strach ze včel v mixéru." No není to nádhera😁👍.

Samotáři (2000)

Když mě to prostě nebavilo. Macháčkovi navzdory.

K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989)

Když má člověk rád psy jako já, nezbývá než tomuto filmu ještě jednu hvězdičku přidat. Navíc mi přes rameno jeden z mých právě kouká a já ho nechci naštvat. Haf haf.

Bohové Egypta (2016)

Pro ty, kteří chtěli dokument o bozích Egypta doporučuji pořady na Prima Zoom, National Geografic nebo a to bude možná nejlepší studium Egyptologie. Ale pozor, sami Egypťané měli v bozích pěkný mr..pardon nepořádek, nebude to lehké studium. Pro nás ostatní je tu tahle barevná a vlastně dosti zábavná jízda.

Hospoda (1996) (seriál)

Původně jsem dal tři, pak přidal na 4 a teď dávám pět. Je to prostě dobrý a herci opravdu hrají.

Vyproštění (2020)

Bum bum, prásk prásk, chvilka klidu a opět bum bum, prásk prásk, chvilka klidu a opět bum bum prásk prásk - ne to není popis bubenického sóla Larse Ulricha, to je ve stručnosti děj tohoto filmu. Kdesi v Bombaji si z nikým nehrají a tak aby neměli dlouhou chvíli raději střílí. Jo a ty hodinky co má CHH na ruce se dají koupit za 8900 Kč, a mají i kompas!!! Jo a už se chystá druhý díl, bude se jmenovat vyprstění - nebude to dělat Netflix ale Brazzers.Už se těším.

MacGyver (1985) (seriál)

MacGyver je tak trochu Láďa Hruška, ale sympaťák. Je to leckdy naivní, ale má to své kouzlo.

Šaman (1992)

Viděl jsem už opravdu hodně dávno, a pamatuji si, že si na něj moc nepamatuju.