• Publicistický

Nákupní maniačky (2013) (pořad) odpad!

Nie som fanúšikom takíchto programov, ktoré podľa mňa nepatria do televízneho vysielania. 5%

Bažanti jdou do boje (1974)

Veľmi dobrý francúzsky film s množstvom výborných scén. Celý film som sa parádne zabával. 85 %

MiniUni (2017) (pořad)

Nepríde mi to ako dobré spracovanie pre detskú televíznu tvorbu. 20%

Sedem (2008) (pořad)

Nová séria v roku 2017 na TV JOJ je celkom podarená. Síce už viac krát mi témy prišli trochu nemiestné, no príhody k nim boli naozaj vynikajúce. Otvorene sa hovorí o súčastnej problematike humorným spôsobom. 75%

Únos (2017)

Jeden z najlepších slovenskích filmov vôbec. Výborné herecké obsadenie aj scenár. Konečne sa ukázala pravda aj vďaka filmovému spracovaniu. 90%

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Sci-Fi síce ja osobne veľmi nemusím, ale tento film hodnotím veľmi kladne. Výborné spracovanie s dobre zvládnutými trikmi, ktorých je tam neúrekom. Takto má podľa mňa vyzerať vzor novodobej rozprávky. 85%

OTO 17. ročník (2017) (pořad)

V porovnaní s minulými ročníkmi to bolo dosť na nízkej úrovni. Možno by som aj navrhoval do ďalšieho ročníku vymeniť moderátorov, pretože už sú tam veľmi dlho a pôsobia veľmi drzo a trápnohumoristicky. Škoda, že aj tento rok neboli také vynikajúce dokrútky ako pominulé roky. 40%

Kohout na víně 2 (2013)

Bolo to trochu na iný spôsob ako 1. časť, čo mi zo začiatku vadilo, ale nejako som si na to zvykol. V deji sa zbytočne točilo o jednej veci a málokedy sa posunul ďalej. Ale na druhej strane tam bolo veľa vtipných scén, na ktorích som sa zasmial. 60%