• Publicistický

Take me out (2017) (pořad) odpad!

Je škoda, že Televízia Joj už dlhšie nevie vymyslieť niečo vlastné, na čom by sa ľudia vedeli aj reálne zabávať. 0%

Mafiáni - Súmrak bossov (2017) (série)

Pokračovanie výbornej série Mafiánov. Určite je zaujímavé spoznávať aj prostredníctvom tohto dokumentu bossov, ktorý síce nie sú veľa krát známy na celom Slovensku ako to bolo v seriáli Mafiáni, ale napriek tomu je dobre na nich upozorniť, aby sa takéto skutky už neopakovali. 85%

Něžná ’89 (2009) (TV film)

Určite jeden z tých lepších a viac rozvitejších dokumentov o Nežnej revolúcii. 75%

Kolja (1996)

Zo začiatku som bol síce mierne zmetený, v ktorej dobe sa dej odohráva, no film sa mi neskôr zapáčil. Nemám k tomu viac čo dodať. 90%

Probudím se včera (2012)

Aj napriek tomu, že sci-fi filmy nepatria ku mojim obľúbeným, pri tomto som sa mimoriadne pobavil. Námet bol naozaj dobrý. 75%

Rabaka (1989)

Film ma celkom zaujal, no chýbala mi nejaká napínavejšia zápletka, ktorá by dej viac spestrila. 65%

Mečiar (2017)

Podľa môjho názoru išlo o celkom slušne spracovaný dokument o človeku, ktorého určite na Slovensku netreba nikomu špeciálne predstavovať. V tomto prípade išlo aj o spresnenie niektorých faktov, či už z pohľadu ľudí, ktorí boli Mečiarom v tej dobe nejako ovplyvnení alebo priamo z pohľadu samotnej režisérky filmu. Dosť faktov prekvapilo aj mňa. 70%

Sanitka (1984) (seriál)

Jeden z najlepších československých seriálov vôbec. Nemám tomu čo vytknúť. Výborné herecké obsadenie a ešte lepšia seriálová hudba. 90%

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Nemám k tomu čo dodať. Bol to veľmi dobrý film, ktorý by som si určite ešte raz pozrel. 80%