• Krátkometrážní

SpongeBob v kalhotách - Série 1 (1999) (série)

Po prvej serií seriálového spongeboba som dosť rozpačitý. Príde mi to skôr určené pre deti a humor je miestami až trápny. Samozrejme už je to legenda ale mne sa viac páčili filmy. Uvidíme či seriál dopozerám, ale keď to zvládol taký dobrý užívateľ ako je NorseSword24, nemal by to byť problem. 3*

Pach krve (2021)

Týmto hodnotením som privítal top 50ku slovenských užívateľov na tento databáze počtom hodnotení. A predbehol tak vytrvalého Františka. Ešte šancu ho prekonať bude mať dalši užívatel a hlavne veľký fanúšik seriálov a filmov, on si to zaslúži taktiež. Teraz k novému Wrong Turnu, alebo inak povedané Pach krve. Horor sa mi zdal trochu natiahnutý je pravda že od konca som možno aj čakal viac aj od hercov a určite chýbali mutanti, ktorí boli v predošlých častiach. Tu je fakt len spoločný názov a les plný rôznych pastí. 3*

Vlastníci (2019)

Hviezdička za tu menšiu stopáž a samozrejme herecké obsadenie . Inak film mimo mňa a vôbec sa mi táto konverzačka v jednej miestnosti nepozdávala . Možno chceli napodobniť tie americké filmy ale príliš im to nevyšlo. A to som si po dlhšiom čase pustil Česky film, idem radšej ešte jeden. Treba si napraviť chuť . 1*

After: Polibek (2019)

Dnes je ten valentín tak mi nedalo pozerať len western a ducktales. Zapol sa netflix a tam toto. Typická teen romantická dráma. Relatívne pekná herečka. Ale ak by nebol ten deň zamilovaných, išiel by som zrejme hodnotením dole. Takmer to isté čo dvojka. Áno, tu som videl o niečo skôr. A neľutujem, ale tie filmy nič pre mňa. 3*

Kačeří příběhy (2017) (seriál)

Kačerovo 2, ale inak žiadna sláva niektoré tie epizódy boli fakt iba priemerne ale občas kačerí príbehy zabavili. Aj keď už nie som najmladší, predsa len seriál je cielený pre detské publikum. Hlavne že to davajú na disney channel. Ja som to na tomto programe nepozeral, vôbec ani neviem kedy som ho prestal pozerávať ale sú to roky a roky dozadu. Samozrejme aj na kačerovo si pamätam veľmi málo. Ale určite bolo lepšie ako toto nové spracovanie aj keď animácia nebola najhoršia. Ako som už spomínal pre mladšie publikum ako vyšité. 3*

Hunger Games (2012)

Aj sa čudujem že film nie je v červených číslach. Napriek tomu jeho druhé slabsie pokračovanie tam je. Nuž ale nič sa meda robiť. Ja som si len vďaka netflixu pripomenul skvelý film. Ešte k Tomi s dabingom. Konečne aj netflix má nejaké väčšie filmové kúsky preložené. Potešilo. 4*

Letec (2004)

Hodnotenie s číslom 8.700 patrí filmu letec. Režisér Scorsese proste asi nemá zly film. Takisto Skvelý Leonardo Dicaprio ktorý podal výborný výkon aj v tejto životopisnej dráme. Na môj vkus by som to skrátil do dvoch hodín a bolo by to ešte lepšie. Ale aj tak mi to stačilo na lepší nadpriemer. Ochvílu patrím do top 50 uživatelov v počte hodnotení na tejto databáze čo samozrejme poteší. 4*

Záchranáři L. A. - Série 1 (2018) (série)

Bolo cítiť cielený rukopis ryana murpyho. No po prvej serii som spokojný. Dobrých epizód bolo viac ako tých priemerných a to je len dobre. Aj keď niektoré dramatické a vzťahové veci si mohli tvorcovia odpustiť. Určite dám ďalšiu šancu. A nové epizódy rad privítam. Prva séria vyše 70% plus som ju dorazil za jeden deň. 4*

Rozparovač (2020) (seriál)

Zase celkom dobrá miniseria o sériovom vrahovi ktorého by málokto nepoznal. No nie, nejednalo sa o samotného Jacka. Parádne britské prostredie, ale, už to nebolo tak dobré ako americký night stalker. A pritom stačilo ubrať trochu toho feminizmu čo tam netflix zbytočne napchal. Ale to predsa nikomu nevadí. 3*

The Blackcoat's Daughter (2015)

Keď už je ten február. A prvé spoločné kino doma, lebo pandémia, na nový rok nám nevyšlo podľa predstav. Rozhodli sme sa piatkové popoludnie s overeným fanúšikom filmov a seriálov ktorý ma pomaly ale isto dobieha. Stráviť a zároveň osláviť takto na dialku jeho narodeniny. Mladá sabrina, teda herečka ktorá ju hrala sa aj tu celkom dobre predviedla. Ale to je asi jedine veľké pozitívum tohto hororu. Dodatočne ale ešte raz, všetko najlepšie a hlavne veľa zdravíčka.. vďaka tomu aj zlepším hodnotenie filmu. Záver sa aj celkom vydaril. 3*