• Western

Cesta do lesa (2012)

I kdyby celej film byl jen záběr na tu nezletilou dceru profesionální flundry, hodnocení by měl stejný. Nadržený, uslintaný čecháčci totiž pravděpodobně nepotřebují děj ani podobný aspekty filmů.

Psanci a andělé (2016) odpad!

Debilní herci, debilní kecy, lobotomickej scénář.

Prach a broky (2015) (amatérský film) odpad!

Kdyby to bylo kreslený, tak některý ty scény jako parodie s humorem typu South Park by se to občas dalo zkousnout, ale takhle je to děsivá pozérská blbost. Myslím že by scénáristi měli přestat čuchat lepidlo.

Lída Baarová (2016) odpad!

Příběh tupé sebestředné štětky, která se domnívala že má nadvagínu, s jejíž pomocí bude zametat s kým chce. Vlastně nechápu proč vůbec příběh nebo Baarová někoho zajímá. Ale budiž, necháme to režírovat klauna co točí spoty pro Miloše Zchastana. Nepodobnost herců s historickými osobnostmi je až groteskní. Jediné co se povedlo byl výběr hlavní herečky, která má velmi bohaté zkušenosti s rolemi žen lehčích než helium, což je mimochodem v českém filmu velmi ceněno neboť většina českých filmových hvězd slávu a ocenění získala za role provokativních prostitutek. Co je na kurvách kurva za umění???

Když vaří táta (2012) (pořad) odpad!

Když vaří táta s vagínou. Nemám absolutně nic proti geyům ani mužům v kuchyni, ale tahle nezajímavá, zženštilá osoba mě fakt šokovala.

Hloubka ostrosti (2016) (amatérský film) odpad!

Akce jak z Honivůdu, bohužel realičnost a smysluplnost jak z telenovel, takže zbytečně promarněnej čas.

My dva a křen (2006)

Wilson je tak trapnej a otravnej blb, až mi bylo blbě, Kate Hudson hraje tupou, rozmazlenou nanynku, která by potřebovala facku. Matt Dillon a Michael Douglas to trochu zachraňujou, ale už film nechci nikdy absolvovat znovu.

Tráva (2005) (seriál)

Pár epizod mě bavilo, ale chybí mi tam reánost drogového prostředí - v podstatě, každý rozhodnutí hlavní hrdinky, by vedlo k její okamžité, brutální smrti + rozčtvrcení všech členů její rodiny. S postupem času je to čím dál více stupidní. Mělo se to jmenovat "Kráva", protože přesně tak se hlavní postava chová.

Purpurový vrch (2015) odpad!

Zvrácené, ubohé, ale hlavně předvídatelné...holt stačí mít dost prachů a i dobří herci se pak rádi podílí na vytvoření hovna

Osm hrozných (2015)

Co sakra mezi supr herci s dokonalou vizáží pro atmosféru starého západu dělá Channing Tatum - bukvička s dětskou tvářičkou, která neumí hrát??? Ale možná to byl naopak záměr, jelikož mu celkem záhy uletí hlava :-D Každopádně mohl mít nějakou vedlejší roli a né hlavního záporáka...prostě tam absolutně nesedí...