Souboj Titánů (2010)

Za efekty a bezduché honičky hvězdičky nedávám, tohle je na * tak akorát. Honem si jdu spravit chuť původní verzí, z té jsem si pokaždé zážitek odnesl. Tuhle podruhé už vidět nechci.

Černej Dynamit (2009)

Tak tohle mě dostalo. Absolutně geniální parodie. Chuck Norris musí pukat závistí, protože Černej Dynamit ho válcuje na celé čáře. Po prvním shlédnutí jsem jen nevěřícně koukal a nevěděl jestli se smát, nebo přemýšlet o tom, jestli jsem viděl a slyšel dobře a jestli to skutečně autoři myslí vážně xD. Dodnes jsem Dynamita viděl asi 5x a pokaždý si to neskutečně užil.

Avatar (2009) odpad!

Něco tak neskutečně trapného už jsem dlouho neviděl. Bylo by fér přímo před film vložit varování typu "Nesnažte se nad tím přemýšlet, naprosto vypněte mozek a jen otevřete pusu nad efekty, které jsme pro vás připravili." Ne, nemám v hlavě ještě tak vymleto, abych to ohodnotil víc než na odpad!

Visací zámek 1982 - 2007 (1993) (TV film)

Nejpravdivější dokument na světě! Po mnoha letech mlžení a šíření různých fám a polopravd o kapele se konečně dozvídáme pravdu. Film zodpovídá léta kladené dotazy, vnáší světlo do nejasností a objasňuje klíčové souvislosti. Kapela se tu zcela otevřela a už nikdo snad nemůže pochybovat o tom, že jsou "skromní, ale nejlepší".