• Romantický

Jak přežít single (2016)

Pro mě naprosto zbytečný film o tom, jak si nějaká ženská chce ještě něco užít, tak si dají pauzu s přítelem a pak prochází různými rádoby vtipnými eskapádami, až vlastně zjistí, že chce být sama. Nevtipné, neoriginální, trapné. Nejhorší postavou (nemyslím jen v tomto filmu, ale myslím jako obecně, že jsem hůř napsanou postavu snad ještě neviděla) je ta maceška, která tam hraje toho největšího frikulína. V této postavě se snoubí všechny hnusné a odporné znaky dnešní společnosti, její rádoby vtipné hlášky působí neskonale trapně a z celé té postavy se mi chtělo chvílemi zvracet. Zkrátka promiskuitní, obézní alkoholička/beru všechno co mi nastavíte pod čumák, bez smyslu bytí, bez jakéhokoli smyslu. Zkrátka esence dnešní konzumní společnosti. Hrůza. Ani nevím proč jsem tomu vlastně nedala odpad.

Warcraft: První střet (2016)

Film ode mě dostal 3 hvězdičky, důvody jsou takové, že film z mého pohledu nepřinesl nic nového, dost často jsem si při jeho sledování vzpomněla na pána prstenů. Dále casting byl dle mého názoru skupiny B, což snímku taky nepřidalo. Na závěr chci podotknout, že nejsem skalním fandou WOW, od Blizzardu jsem hrála pouze Hearthstone a to jistě také ovlivnilo moje hodnocení.

Padesát odstínů šedi (2015)

Včera jsem si konečně udělala čas a shlédla toto "veledílo". Pustila jsem si jej čistě ze zvědavosti, neb jsem četla knižní předlohu, která mne sama o sobě úplně nenadchla. Ovšem po shlédnutí filmu musím uznat, že ta kniha zase tak špatná nebyla. Film se mi nelíbil již od první minuty, kdy jsem zjistila, že do hlavních rolí byli obsazeni herci, kteří absolutně neodpovídali popisu hlavních hrdinů dle knihy. Vůbec mi přišlo, že do celého filmu byli vybráni zkrátka oškliví lidé. Celý scénář byl napsán tak, že každá scéna, kde to mezi postavami "má jiskřit" byla zkrátka trapná a herecké výkony byly toporné (někdy doslovně) :)). Pokud má tento film působit lechtivě, tak na mě to mělo naprosto opačný efekt, bylo mi za herce a jejich výkony spíše trapně. Tohle dílko je kvalitou vhodné stěží pro televizní vysílání, do kin bych ho rozhodně nepustila. Jedna hvězda za to, že jsem bohužel viděla i horší filmy.