• Romantický

Lion (2016)

Dojemná podívaná o hledání cesty zpět domů. Především nad dětským představitelem hlavního hrdiny by se snad ustrnul i kámen. Musím se přiznat, že jsem většinu filmu proslzela. Ubírám jednu hvězdu za druhou polovinu filmu, která nebyla špatná, ale měla své mouchy.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Byla tam láska, krása, smutek i smrt. Ale stejně to nějakým způsobem nebyl můj šálek čaje, asi mi nebyli úplně sympatičtí hlavní hrdinové a některé scény mi přišly dost nereálné. Za mě průměr.

Spisovatelé (2012)

Moc se mi to líbilo, většina filmů s podobnou tématikou má bohužel naprosto uhozený konec. Průběh je vždy stejný, velmi slibný začátek, naprosto nesmyslný odfláknutý konec. Proto, když jsem si pouštěla tento film, bála jsem se, že mám co do činění se stejným dílkem. Byla jsem však příjemně překvapena a je to jeden z mála filmů tohoto žánru, který si pustím někdy určitě znova.

God Help the Girl (2014)

Tento film ve mě nezanechal vůbec žádný dojem. Pořád jsem čekala co se z toho vyloupne a najednou přišly závěrečné titulky. Dávám jednu hvězdu za Ollyho Alexandera, kterého celým srdcem miluji, ale bohužel ani jeho přítomnost na víc nestačila.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Prisaham, ze tohle je ten nejsladsi, nejroztomilejsi a celkove nejlepsi animak, ktery jsem videla, zarucene zvedne naladu. :)

Samotáři (2000)

Tenhle film miluju, skvelej scenar, soundtrack a spousta vzpominek z obdobi, kdy ho davali v kine. :) Nemuzu jinak nez pet hvezdicek. :)

Hardcore Henry (2015)

Moc dobře odvedená práce. Už po prvních minutách jsem věděla, že budu tenhle film milovat. :) Až na pár nejasností ve scénáři se mi film opravdu líbil a užila jsem si ho od začátku do konce.

Muž z Acapulca (1973)

Za mě dokonalá oddechová komedie, která mě vždy zaručeně pobaví, nemá to chybu. :)

Ghoul (2015)

Smysl vzniku filmů jako je tento, je mi záhadou. Jako kdyby dění ve světě nenahánělo lidem dostatek strachu. Musí se vzkřišovat masoví vrazi z minulého století a obohacovat se o nadpřirozené schopnosti. Nicméně dávám tři hvězdičky za snahu a poměrně dobře odvedenou práci. I když námět a vlastně celý děj filmu mi velice nápadně připomínají film Záhada Blair Witch.