World Trade Center (2006)

Super začiatok a potom to šlo dolu vodou ako vodopád. Škoda. Veľká škoda. Keby tam nehral Cage tak by tento film nemal ani na 3*!

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Graficky úžastný, pekelne dodetailne prepracovaný akčný film so napínavími súbojmy a dych-vyrážajúcim príbehom, že ostáva iba rozum stáť. Final Fantasy VII: Advent Children je film, ktorý vás na celú dobu pozerania prenesie do úúúplne iného sveta, kde spoznáte to, čo mágia v skutočnosti je. Toto je pravá fantázia a prvá v dnešnej kinematografii čo si človek len vie predstaviť(nepočítam Miyazakiho diela). Je to svet v ktorom každý odvážlivec bojuje a nevzdáva sa a ide ďalej a dotiahne to až do samého konca a zvíťazí nad zlom. Teraz prejdem k Final Fantasy VII: Advent Children COMPLETE, ktorá vyšla v Júli 2009, keby sa dalo moje hodnotenie by som zdvojnásobil, celých predĺženych 26 minút dodáva filmu minimálne dvojnásobnu atmosféru a vzrušenie ako nikdy pred tým a samozrejme v exelentnej BluRay kvalite. Nehovoriac, že celý film je fakticky prerobený na lepšiu grafiku, efekty, zvuky, strihy, city a proste som nadšený. BRAVO SQUAREENIX! Rozpočet: 100 milion USD, počet predaných kusov DVD a UMD v roku 2006 - 10.5 milion, aktuálne tržby - $231,710,455.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Strašné pokračovanie, ktoré nemá ani na jednu hviezdičku. Strašná kamera, otrasne spravené prostredie, otrasné všetko, no coment...

Let číslo 93 (2006)

Neuveritelý film podľa skutočnej udalosti, ktorý mi na pár dní zaťažil hlavu. Dokonale natočené bez jedinej chyby, počas celého filmu mi búchalo srdce. Ani neviem čo k tomuto filmu povedať, nemôžem si pomôcť. Najsilnejší filmový zážitok.

Nebezpečná rychlost (1994)

Tento napínavý, starý dobrý film je proste nezabudnuteľným. Skvelé obsadenie Keanu Reeves a Sandra Bullock dávajú do filmu skvelú akciu a vzrušenie. Autobus rútiaci sa ulicami L.A. ktorý keď spomalí tak vybuchne je priam originálnym námetom.