Naprostí cizinci (2016)

Manžel je Talian a vravel že spravili dobrý film tak som si ho išla pozrieť do kina a nesklamala som sa! Výborní herci do jedného. Ani sekundu som sa nenudila. Bolo to tak správne spravené- ani priveľa ani primálo. V miestach kde sa druhí dívaci smiali mne ale do smiechu nebolo. Kde som prišla nato že to čo vidím je taká pravda. Naše telefóny nami manipulujú ale im aj príliš dôverujeme. Kto by chcel byť odhalený keď má čo ukrývať? Za filmom budete nútení ešte nad ním rozmýšľať.

Tchyně (2015) (pořad)

Prosím vás, veľmi vás prosím, všimol si to niekto že toto nemôže byť realita? Že je to nahraté celé? Veď je to trápne ako veľmi je to nahraté a okaté. Zbadá to aj malé dieťa. TOTO NIE SÚ SKUTOČNÉ PRÍPADY.

Jasmíniny slzy (2013)

Tak vynikajúco stvárnená postava od Cate Blanchet, geniálne a tlieskam! Bravo bravo bravo! Od prvého tónu ako zaznela úvodná skladba filmu je cítiť rukopis Woodyho Allena! Tak výstížné, presne ako život sám, bol tento film.

Útěk do divočiny (2007)

Film sa veľmi páčil, bol iný. Od začiatku som verila jeho vieryhodnosti, no preto sa mi nepáčilo, keď hlavný hrdina po jedení jablka pozrel do kamery, akoby mal s nami kontakt. V tom okamihu to celé zabili! A ešte raz sa pozrel do kamery, a to vo vlaku. Veľká škoda že nebolo ešte do väčšej hĺbky a detailnejšie spracované to, ako bol v Aljaške. Námet veľmi dobrý, poskytol nám tento skutočný príbeh zamyslenie sa nad životom, a nad tým, že naozaj sú ľudia ktorí nehľadia na materiálne hodnoty. Veď načo sú? Sú pominuteľné, slúžia nám iba tak krátko ako žijeme. Je mi ale veľmi ľúto že hlavný hrdina umrel.

Requiem za sen (2000)

Vynikajúci film ktorý presne vystihol čo s vami droga urobí. Geniálni herci, geniálny príbeh.