Forrest Gump (1994)

Jeden z filmů kvůli kterým jsem se začal zajímat o film, skvost, každá postava má své kouzlo ať už jde o Elvise či Poručíka Dana, jak říká hrdina filmu : "Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš" já si vzal tento bonbon a jsem tomu velmi rád

The Dark Defender (2007) (seriál)

Zajímavej koncept, jak ukázat děj celý epizody aniž by člověk musel tři hodiny koukat na ten seriál. Dexter je fajn seriál.

Rio (2011)

Dabing je první hvězda, příběh (nic oslňujícího, někde je jen příběh tříhvězdičkový), animace je (narozdíl od příběhu) oslnivá, tudíž třetí hvězda, poslední hvězda, je, že to i sedmileté děti chápou, a já můžu vypnout, příjemná oddychovka, ale víte, pecka jako Nemo to neni

Temný rytíř povstal (2012)

Bohužel nastalo to, co u dvojky, začal jsem fandit padouchovi, ale, Bane byl výborně zpracovaný, řekl bych, že tento díl je tak o půlbod lepší než minulý (7.5/10) takže 80 - silnější čtyřka

Temný rytíř (2008)

S každým dalším zhlédnutím slabší, ale za Jokera 4*

Ptáčátko (2016)

Ptáčátko, bylo bohužel mnohem lepší, než to, co šlo po něm | 7.5/10 4*

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Ještě jako ženatý před 6ti lety jsme se s manželkou koukali na tento celkem dobrý seriál a celkem mě bavil (no, že jsem si bukvicoidnost neuvědomil dříve) | 8/10 4*

Kameraman (1928)

Jak to dělá ?! | 8/10 4*

Frigo v balóně (1923)

1. vážná Frigovka, ktrá se povedla, ale Frigo je na vážnost až moc vážný | 8/10 4*