Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Když jsem viděl trailer na Vetřelci vs.Predátor 2,tak jsem si říkal,že to má rysy z Vetřelců a Predátora a moc jsem se těšil a říkal si,že to bude nářez. Hnedka jsem si běžel pro lístky do kina a s nadšením usedal do křesla a ,,horor" mohl začít. Takovouhle slátaninu kravin jsem dlouho neviděl. Z vetřelců se stávají figurky a z Predátora inba boss,který to tam jde vykácet a háže tam s vetřelcema jako by to byli mravenci. Lidi jsou tam jen do počtu pro něj a navíc to vše s hroznou kamerou,kde člověk s prominutím uplný hovno vidí a nakonec si vymyslí nějakého Predaliena,který tu maškarádu vede. Největší zklamání mého života..

Zátah 2 (2014)

Nikdy jsem nemusel tyhle mlátičky žlutých trpaslíků a když jsem dostal doporučení shlédnout tenhle film,tak jsem si říkal,že mě ani nehne. Jenže nuda udělala svoje a tak jsem dal na doporučení a sakra jsem udělal dobře. Musím uznat,že film má výborný příběh a člověka do filmu vtáhne. Výborná kamera a hudba to jen graduje k fámoznímu finále,kde si z nich hlavní hrdina udělá dobrý den. Doufejme,že se odhodlají udělat pokračování,ale je pravda,že je co překonávat :-)

Vetřelci (1986)

Rozhodně nejlepší díl o Vetřelcích. Troufl bych si i říci nejlepší sci-fi film,který jsem kdy viděl. Oproti jedničce přibylo akce a člověk si uvědomí,že i s tlupou mariňáků by neměl vůbec šanci. Třešnička na dortu je souboj Ripleyové s matkou.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Po přečtení komentářů zde mě to trošku odradilo jít na tento film do kina,ale přeci jen jsem se překecal a risknul to. Musím překvapivě říci,že jsem udělal dobře. Neříkám v určitých aspektech to ztrácí na trilogii Batmana od Nolana,ale nezklamalo to.Určitě překvapil Ben Affleck v roli Batmana.Superman taky nezaostával a nakonec z toho byla slušná podívaná. Hans Zimmer samozřejmě nezklamal a ukázl,že je nejlepší hudební skladatel.