Ledová archa (2013)

Navzdory mému nízkému hodnocení to byl hodně zajímavý film. Pro milovníky postapokalyptického žánru jak stvořený. Na druhou stranu zde bylo nedotažených tolik věcí a tak moc nezodpovězených otázek, že mě to štvalo. P.S. počítačové efekty taky nic moc, co?

Kdo přežije - Cagayan (2014) (série)

Jedna z nejemotivnějších sezón vůbec. Spousta skvělých a sympatických hráčů, kteří se nevyvarovali chyb. Pokud tímto směrem půjde Survivor dále, tak snad nemusíme o jeho existenci pochybovat. Za mě paráda, vždycky sem se nemohl dočkat nového dílu. Oblíbení hráči: LJ, Woo, Jefra. Obdivuju Tonyho za to jak co dokázal, i když osobně nechápu, že mu taková hra vyšla.

Thor: Temný svět (2013)

Možná lepší než jednička? Ať tak či onak, je to takové odlehčení plné těch klasických klišé, pár bojových scén, lásky, zrady, odpuštění...no jako jo má to všechno co dnes běžný divák chce, ale pro mě pořád obyčejný film a nic co bych chtěl vidět znovu.

Cesta z města (2000)

Hodně svěží a neotřelý film. Zejména kontrast městského způsobu života v.s vesnice a příroda se mi moc líbila a člověk pak opět popřemýšlí o celém hodnotovém žebříčku. Herecké výkony nijak skvostné, až teda na Hanáka, ale i tak to mělo svůj půvab.

Grandhotel Budapešť (2014)

Hodně zvláštní...ale co by jste od Wese Andersona čekali jiného. Skvělá hlavní dvojice a dynamický děj. Doporučuji všem náročným strávníkům, nikoliv však klasických komedií chtivým.

Vlk z Wall Street (2013)

Jako jo...má to svoje grády, ale bylo toho moc najednou. Konec mě už prostě nebavil. Ale ty motivační věci a vtipné prology byly k nezaplacení.

Skins (2007) (seriál)

This is crazy party time !!! Po shlédnutí první série změna hodnocení ze 4 na 5 hvězdiček. Skvělá slangová angličtina, rozdílní ale sympatičtí hrdinové. příběhy, které člověk jen tak nevymyslí a nedají se předvídat...a hlavně kupa legrace a překvapivých momentů. Jen z nej seriálů vůbec.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Pro mě jakožto fanouška Tolkiena a hlavně elfů to byla opět napínavá výprava do mého oblíbeného světa. A bylo mi jedno zda tam je moc triků, jsou tam věci, které v předloze nebyly, nebo děj tak obsáhlý. Prostě jsem si užil každou vteřinku a nemám žádnou námitku. Po skončení filmu jsem si řekl, že bych ho mohl vidět hned znovu...to se mi nestalo celý rok. Nejlepšími částmi pro mě byly návštěva u elfů a pak rozmluva Bilba s drakem, ale jinak to byla opravdu skvělá jízda. Už se těším na rozšířené dvd...

Kdo přežije - Krev není voda (2013) (série)

Překvapivě kvalitní a osvěžující řada. Nelituju ani redemption islandu, ani výběru soutěžících. I když moji favoriti Aras, Rupert a Candice vyhořeli, tak mě ta série náramně bavila. Jen víc takových řad.

Plán útěku (2013)

Mě to prostě bavilo a to je hlavní...tito miniexpendables prostě zafungovali. Samozřejmě dá se najít spoustu nedokonalosti, ale o to tu přeci nejde.