Zlaté oko (1995)

Klasika ala Bond. Nelze nic vytknout, vše proč miluju bondovky zde je obsaženo.

Téměř dokonalý zločin (2000)

Téměř dokonalý film. Cate a Keanu, jedni z nej herců v docela netradičních rolích, přesto vynikající.

Svět podle Prota (2001)

Prostě skvěle zahrané od začátku dokonce, donutí vás to přemýšlet nad těmi samými věcmi jako Jeffa Bridgese, vlastně se stáváte jím. Při scéně s modrým ptákem mi běhá mráz po zádech a celkové to má krásně mimozemský nádech. Po druhé se mi ten film líbil ještě více a pořád přemýšlím, že jak Prot řekl, máme tu 10 planet. Tak jestli je opravdu nadměrně chytrý a počítal Pluto nebo, ne...v tom případě by zbývalo objevit ještě 2 planety, ale času na to mám dost :-)

Román pro ženy (2004)

Ale ano, zábava byla, to se musí nechat a to nejsem zrovna příznivec marka Vašuta.

Pátý element (1997)

Tady je hodně tenká hranice mezi 3 a 4 hvězdama. Možná když to skouknu ještě jednou, tak změním názor k lepšímu.

Nezvratný osud (2000)

V osud věřím a film to není špatný, ale nebude to nikdy moje top, na to je to až moc jednoduchý a divný téma.

Bod zlomu (1991)

ÓÓÓ božský Keanu, skláním se před tvým výkonem. Není to ten nej, přesto jsi pro mě z tohohle filmu udělal srdeční záležitost a to nemluvím o Patriku, který příjmeně překvapil.

Kamarád do deště (1988)

Souhlasím s Jendusem, víc jak dvě si nezaslouží tahle by rádo-drza ganksterka...no ani nevím jak to pojmenovat jak se mi to nelíbí.

Knight Rider (1982) (seriál)

Jednou bych se tím autem chtěl projet. David je prostě blázínek a shlédávám většinu dílů podobných, přesto na tom seriálu něco je.