Starsky & Hutch (2004)

Herecká banda která se sešla v tomto snímku je opravdu dobrá,proto moc nechápu že sem se zrovna moc nesmál.Co bych ale vyzdvihl,jsou ty klasické "přibližovačky"(např.před budovou Bay City Policie)ze starých seriálů či filmů a pak určitě disco souboj a nalezení utopence:)

Dvojitý zásah (1991)

Nemůžu jinak.Patřím také k těm jedincům,pro které byl tento film naprostou bombou a Jean-Claude tím největším drsnákem na světě.

Muž na Měsíci (1999)

Tak od tohoto filmu jsem očekával opravdu něco jiného.Nebýt wrestlingové vložky tak by to bylo totálně oničem.

Návrat do budoucnosti (1985)

Povedený začátek trilogie který ovšem já osobně nestavím na nejvišší stupínky filmového umění.Velké plus filmu je obsazení v čele s vynikajícím M.J.Foxem,Lloydem a také skvostným Crispinem Gloverem.

Apocalypto (2006)

Gibson umí.Opravdu výborně natočený "manhunt" ve skvostných přírodních scenériích z velice zajmavé říše Máyů.

Hrůza na jevišti (1987)

Nebýt scény ve které maniak odpočívá po dobře odvedené práci vedle zmasakrovaných herců,bylo by to za slabou 1*.A řadit sovího vraha po bok takovích slasherlegend jako Jason či nedejbože Michael Meyers snad nejde myslet vážně.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Akční bomba!!!!Film předčil mé,už tak velké očekávání a to už je co říct:).Sekání končetin,lidožravá prasata,střílení dětí bez nějaké cenzury,to je nový RAMBO.Kulervoucí zvuk palných zbraní a výbuchů(nemluvě o noční infiltraci do vojenského tábora,za opravdu krutého BUBNOVANI tropického slejváku) jenom přidá na opravdu neskutečné adrenalinové jízdě.Jistěže,zápletku sme viděli už stokrát před tím ale je to prostě návrat Ramba,tak co víc by člověk chtěl.Jak už zde bylo napsáno,pomyslet před dvěma lety že se John Rambo vrátí,kor v takovém stylu,by snad bylo bláznovství.RAMBO RULEZ....

Volný pád (1993)

Douglas hraje solidně ale proboha co ten Duvall!!!