Auta (2006)

Dokonalý český dabing,dokonalé animace,příběh,postavy.Film má neskutečný náboj a vtip.Okouzlující podívaná

Americká kletba (2005)

Velmi dobrá atmosféra snímku i dobré herecké výkony, především Donalda Sutherlanda, snímek vyzdvihují, ale neoriginalita snímku a trochu hloupější konec snímek zatáhli do šedého průměru. Škoda.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Naprosto super.Celý film šlape od začátku až do konce. Výkon Johnnyho Deepa v roli Jacka je zážitek a hlavně díky výkonům jako předvádí v tomhle filmu se zaslouženě řadí mezi ty nejzářivější hvězdy Hollywoodu. Nádherné prostředí karibských ostrovů,skvělý a poutavý příběh a efekty,které jsou taky super dělají z tohoto filmu perfektní podívanou.

Garfield ve filmu (2004)

Pro mě velký zklamání....to prostě není ten Garfield.

Želvy Ninja (2007)

Jako menší jsem si to v televizi nikdy nenechal ujít, takže jsem novou adaptaci přivítal s radostí. Animace byla úžasná, hudba taky skvělá, Leo, Raph, Mickey a Don taky nejlepší, místy trošku pokulhával příběh, nicméně je to film,kterej je svižnej a já si ho proste nemohl nechat ujítt.Malá škoda,že jsem u sledování nebyl o pár let mladší :) Ale zklamaný rozhodně nejsem.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Naprosto dokonalý příběh o osamělém chlapci a jeho mimozemském příteli.Co dodat? Každej to zná,každýho to dostalo. Film mého dětství a také nesmrtelý kult.

Kmotr (1972)

Ňák nechápu, co na tom ty lidi viděj.

50x a stále poprvé (2004)

Tenhle film jsem si oblíbil.Nechybí mu vtip, lehkost ani originalita. Příjemná romantika s nádechem dramatu, vyúsťující v reálný konec (naštěstí dobrý). Adam Sandler je tady dost dobrej a pro Drew Barrymore mám strašnou slabost. A navíc supr vedlejší postavy -např. Henryho kámoš Ula nebo Lucyin brácha Doug. Rozhodně pohodová záležitost.