• Pohádka

Princezna Slonbidlo (1990) (TV film)

Jednu hvězdu ubírám za děj, druhou za nevyvážené herecké výkony a třetí za neuvěřitelně otravné království smíchu. Dvě co zbyly, dávám za Maciuchovou, Dlouhého a Ráže.

Ženy (2008)

Obsazení dobrý, Bening i Ryan patří mezi mé oblíbené herečky. Něco podstatného mi ale chybělo k udržení pozornosti. Zřejmě to byli chlapi, možná by mě tahle látka ve fomě divadelní hry zaujala více.

Vanina Vanini (1961)

Samá klišé vršená přes sebe, výraz herců i dialogy připomínají levnější telenovelu. Velká slova - velká gesta ve zbytečném filmu.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Ale kdyby byla pohádka jen o čarodejnici a její dceři co mají ten nejvymakanější způsob sklízení ze stolu...bylo by to za pět velkých podtržených hvězd.

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001)

Spousta motivů splácaných přes sebe, nevtipné, bez nápadů nebo nosného příběhu. Nevím jak jej uchopit a s mou láskou k pohádkovým komediím se ani nemůžu vymluvit na to, že už jsem možná na takové počiny stará. A za boha si nevzpomenu, za co ta jedna hvězdička je... možná za Stellu.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Všichni tam stojí a koukají na sebe, jako by si chtěli dát přes hubu nebo se hlasitě rozplakat. Za těch pár minut co jsem viděla, se nic nestalo, hudba mě rozčilovala a herci byli podivně afektovaní. Nevím, zda jsem oprávněna udělit hvězdičky po té malé shlédnuté části, ale v tom případě nebudu pro tuhle telenovelu hlasovat nikdy, protože šanci ode mě už dostala a nezaujala.

Hora jménem Andělská (1993) (TV film)

Roztomilý jezevčík, Munzar a Maciuchová, vše ostatní zbytečné.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Do tohohle jsem nikdy nemohla proniknout...je to množství motivů a obrazů, z nichž je vytvořen příběh pro mě nezajímavý.

Carrie (1976)

No ne všichni si ty maturáky užívaj, Sissy umí být děsivá...

Marná lásky snaha (2000)

Jsem spokojená, Branagh už dříve dokázal, že Shakespeare v jeho rukách příjemně ožívá a dovolil si z této jeho rozmarné hříčky udělat romantický muzikál. No proč ne? S přihlédnutím k sympatickému obsazení se v pohodě dostávám na 4 hvězdičky.