• Fantasy

Agent bez minulosti (2002)

Po dopozeraní tohto filmu som bol trocha smutný, smutný že som tento film nevidel už pred niekoľkými rokmi ale dostal som sa k nemu až teraz. Od začiatku do konca som sa ani na chvíľu nenudil, veľmi sa mi páčila hudba, choreografia bojových scén, akčné scény, celá tá zápletka so stratou pamäti, film pôsobí dosť realisticky /asi to bude tým že sa odohráva väčšia časť filmu v EU :-)/ Zhrnutie: Výborný akčný triller pri ktorom sa určite nebude nudiť.

Okamžik zlomu (2007)

Pomaly sa rozbiehajúci a v závere pekne gradujúci triller. Anthony Hopkins, výborná hudba, dobrý záver = 3*

Mr. Brooks (2007)

Celkom slušný triller, ku koncu je to už dosť husté /mnoho zvratov/ , ale ako tu už bolo spomenuté, je to pravdepodobne film na ktorý si o týždeň po pozretí ani nevspomeniete.

Siegfried (2005)

Pre mňa veľmi primitívna "rozprávka" ktorá sa snaží silou mocou zabaviť ale vôbec sa jej to nedarí. Režisér to asi vedel a preto sa radšej snažil snímať čo najviac ženské dekolty dvoch herečiek ako lacné počítačové triky. 2* za 2 pekné "herečky" v tejto "rozprávke" :- ))

Transformers (2007)

Hláškujúci roboti a výborné špeciálne efekty sú najväčším + tohto snímku, sklamali neprehľadné bojové scény.

Rande měsíce (2006)

Pre mňa zatial najlepšia komédia za rok 2006, bavil som a takmer vôbec nenudil, ďakujem :- ))

Po stopách zabijáka (2007)

Výborní herci, skvelá hudba, miestami sa dalo napätie krájať, jedine krokodíl Gustav mi tam dosť vadil :-)) Miestami som mal pocit že sa ani sami tvorcovia filmu nevedia rozhodnúť či spraviť seriozny film podľa nejakej skutočnej udalosti alebo riadne B-čko s kopou počítačových efektov. Rozhodne stojí za zmienku tiež fakt, že sa celý dej netočí neustále len okolo krokodíla Gustava ale sem tam sa herci ocitávajú aj v občianskej vojne, ktorá je zobrazená často dosť brutálne.

Střelec v ohrožení (2007)

Nuda a ešte raz nuda. Žiadne napätie, atmosféra, proste sledujete muža ktorý sa skrýva pred políciou a snaží sa "očistiť". Na konci sa mu to podarí a vy zistíte že ste sledovaním tohto filmu stratili 100min ktoré ste mohli stráviť nejako inak :-) Prekážala mi tá chaotická kamera, 100x videný príbeh, jedine čo stojí za zmienku je hudba v 2. polovici filmu ktorá sa mi páčila.

Muž proti muži (2006)

Pohodový western, natočený v prekrásnej prírode, ku koncu už trocha nudí.

Odstřelovač (2007)

Slušný béčkový film, rozhodne by mu prospelo skrátiť stopáž o 20-30min a niektoré tažko uveriteľné scény radšej vystrihnúť. PS: Pre fanúšikov Counter-striku budú asi scény s awm lahôdkou :-))