She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Superlidské právo (2022) (epizoda)

Lepší než první díl, stále nezaslouží hvězdičku nahoru. Každopádně potenciál to nepohnojit z toho trošku cítit je, a zatím mám v plánu na další díl také kouknout. CGI je takové kostrbaté.

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

Spin off ze světa Hra o Trůny, kterou nerežíruje blbý a blbější, navíc s Matt Smithem v jedné z rolí? Už minimálně díky Smithovi je na co koukat, ať už dobrém či zábavném, ale celé to extrémně sráží recyklace, zcela zbytečná reference na budoucí události, opakující se stylizace bez invence či posunu v času daném od Hry o Trůny .... a taky naprosto neschopné CGI. Mám pocit, že i obličej Matta byl CGI nalepen do té helmy na kolbišti a ještě jedna, mnohem horší věc, mix hudby a zvuku je naprostý odpad. Může se to rozjet, ale po smrti otce, která je naprosto nevyhnutelná a nebude trvat dlouho, než se k ní dostaneme, to může zabřednout do odpadu a už se z něj nevyhrabat. Držím palce aby další díl byl minimálně o hvězdičku lepší.

Já jsem Groot (2022) (seriál)

Ikdyž mám guardians of the galaxy rád, tak tohle je spíše cíleno na děti maximálně do 10ti let.

Já jsem Groot - První krůčky (2022) (epizoda)

Prvních 10 vteřin bylo opravdu trefných, protože vidět další celou znělku Marvelu bych už asi nedal. Jinak šlo asi o nejlepší herecký výkon Vin Diesela za posledních několik let.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Normální nával zlosti (2022) (epizoda)

Jako začátek by to fungovat mohlo, jasně člověk musí skousnout specifickou stylizaci a 4th wall break styl vyprávění, ale ještě to nemusí dopadnout úplně blbě. Jasně, hromada ženských postav jsou v podstatě jen "americké" karikatury (pevně doufám úmyslně), ale třeba je tento styl úmyslný a neskončí to ani seriózně ani jako mary sue.

Westworld (2016) (seriál)

Bohužel musím udělit následující hodnocení. První série měla obrovský potenciál, šlo o velmi zajímavý koncept, ale postupem času se z toho stala jednoduše parodie, snaha o nějaký komentář na současný stav a strašně chytrá analogie, se kterou přišli strašně chytří scénaristé a kterou VY hloupí diváci samozřejmě nepochopíte. Stejně jako u Hry o Trůny, kde bylo dobré skončit se třetí sérií a dělat, že nic dalšího neexistuje, je vhodné skončit u tohoto seriálu s první sérií a nenechat se znechutit pokračováním, které navíc zakončí totálním odpadem.

Top Gun: Maverick (2022)

Za vizuál i zvuk by to bylo bezkonkurenčně plné hodnocení, ale pro zbytek zpracování příběhu si myslím jednu dolu rozhodně zaslouží. PS: Nevím jestli scény v letadle s Cruisem má na starosti 100% nebo i pilot na zadním sedadle, ale jestli to byl všechno Cruise tak klobouk dolu, protože to dokázal neskutečně prodat - pot, funění, shrnutý ksicht Gčkem apod.

Westworld - Labyrint (2016) (série)

Pokud někdo ještě tento seriál neviděl a čte recenze, zda to má cenu, zkoukněte první sérii a pak předstírejte, že další díly neexistují. Vyvarujete se podobného ... nebo i horšího rozkladu, než jakým prošla Hra o Trůny po třetí sérii do jejího "finále".