Černé zrcadlo - Striking Vipers (2019) (epizoda)

Na poměry Black Mirror spíše podprůměr. Nápad je zajímavý, zřejmě sen všech zarytých gamerů, ale zpracování je mi trochu proti srsti a příběhově to není tak úderné jako jiné díly. 60%

Diego Maradona (2019)

Maradona byl geniální fotbalista a ještě k tomu velmi kontroverzní osoba. Zajímavé nahlédnutí do jeho života. Na trávníku si ho nepamatuju, takže určitě takový dokument oceňuju. Je sice dost dlouhý, ale pro fotbalového fandu je nutnost to vidět a v tomto případě to může zaujmout i publikum ne zcela fotbalově zaměřené.

Díra (2019)

Úlet. Parádní úlet. Více netradiční prostředí už asi vymyslet nejde. Zajímavá myšlenka, tíživá a tísnivá atmosféra. Toto si prostě užíváte. Menší mínus za trochu nezvládnutý konec, nebo spíše jsem si ho představoval více údernější a že tam bude ta třešnička na dortu. To se bohužel nestalo. Ale jinak se jedná o takový ten film, který chci po čase vidět znova. 80%

Klaus (2019)

Čekal jsem víc, ale určitě se jedná o velmi dobrý animovaný počin. Hlavně atmosféricky je to zmáknuté velmi dobře. Pěkně ztvárněné prostředí - tajemnost tomu určitě neschází. 75%

Králíček Jojo (2019)

Tento styl není úplně pro mě, nicméně jsem si film relativně užil. Dobré hlody se našly, chvílemi to ztrácelo. Za mě průměrná komediální podívaná z druhé světové války. 60%

Ledové království II (2019)

Jednoznačně horší než první díl po všech stránkách. Pro dospěláka je to příběhově bohužel nazajímavé, místy až otravné, měl jsem celkem problém to vůbec dokoukat. Humor křečovitý. Písničky slabé, přitom v jedničce jsou hlavním stavebním kamenem a jsou povedené. 35%

MasterChef Česko - Série 3 (2019) (série)

Solidní koncept, solidní soutěžící a porotci, solidní zábava. Vítěz moc nezaujal, ale jinak dobrý gastro pořad.

MOST! (2019) (seriál)

Pro mě to je seriál, který dokáže některými scénkami a hláškami opravdu hodně dobře pobavit, ale že bych ho vynášel až tak do nebes, jako např. některá média, tak to říct nemůžu. Jsou tam i momenty, které jsou trochu přes čáru, divný až nechutný. Ale partička je to vskutku povedená a určitou netradičnost tomu nelze upřít. 75%

Na střeše (2019)

Na české poměry se jedná o solidní film, který dokáže zaujmout. Není to žádná bomba, ale najdou se jak dramatické, tak komediální prvky. 70%