La cara oculta (2011)

Výborný thriller se skvělým nápadem, neokoukanými herci, trochu pozvolnějším vypravováním (úvodní část bych zkrátil), ale údernou druhou polovinou, která graduje do zajímavého finále, které jsem si asi představoval trochu jinak, ale celkově můžu tento film jen a jen doporučit. 80%

Piraňa 3DD (2012)

Jednička byla dobrá, ale tohle je blbost nad blbost. Tu jednu hvězdičku si zaslouží jen asi 3 momenty v první polovině, které mě dokázaly pobavit. Jinak to bylo hrozný a čím víc se blížil konec, tím to bylo debilnější a debilnější. Fakt zůstává rozum stát nad tím, co autoři dokáží zplodit. Megatrapných scén přibývá geometrickou řadou a tyto "vtipné" scény můžou pobavit snad jen Amíka s IQ 50. Navíc po režisérské stránce nuda, gore o ničem, příběh o ničem, rozhovory o ničem. Ale na ty trapácký scény prostě nic nemá. Dejvid Hajzlhóf byl vtipnej poprvý a podruhý, ale pak už se zařadil do sraček tohoto dementního výplodu. 25%

Projekt X (2012)

Jedna velká megachlastačka. Nic víc, nic míň. Kdo čeká nějakou chytrou komedii, ten se nedočká ani v nejmenším. Zábava téměř o ničem, vlastně jediný, co dokázalo pobavit, byl liliputánek. :-D Ale přestože to je úplně o hovnu, tak je to sympatickej počin. Sice bych to radši prožil než na to hodinu a půl koukal, ale jedno zhlédnutí je v pohodě. 60%

The Inbetweeners (2008) (seriál)

Sice není úplně jednoduchý si tenhle humor oblíbit, pár dílů to trvá než si na ty všechny prasárny zvyknete, ale pak se už jen tlemíte a tlemíte. Pro mě byly určitě závěrečný díly těmi nejlepšími. Některé scénky naprosto zdrcující, některeré trapnější, ale dá se. Hodně zábavný seriál s postavami, které pro sprosté slovo nejdou daleko (teda až na Willa :-D). Jinak nejoblíbenější je asi primitiv Neil, Will a Simon jsou takovej dobrej průměr a největší pako je Jay, ale ten má zase největší mrdy. Komu tenhle sprostej humor alá Lucky Louie nevadí, tak vzhůru do toho. 85%

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Efektní rodeo, které mi k tomuto typu filmů prostě neladí. Jako některý scény povedený, závěr se mi líbil, ale jinak mi to přišlo spíš jako nějaká superhrdinovská srajda a ne film o Sherlocku Holmesovi. Tyhle novodobý superefekty, superstřihy, superzpomalovačky, mě prostě příliš nebaví, jde mi hlavně o nějaký poutavý děj a toho jsem se tady moc nedočkal. Jednička byla teda o dva stupně lepší, tohle je až moc velká ulítlá estráda. 50%

Lovci hlav (2011)

Tyhle propletence, kdy se v daný okamžik vlastně neví, proč se to takhle děje a vše se vysvětlí až později, já prostě můžu a to fakt hodně. Lovci hlav jsou velmi dobře promyšleným thrillerem s perfektní atmosférou a svižným spádem. Jediný co mi teda trochu vadí je slabý záporákův motiv k jeho počínání. Ale jinak třída film. Seveřané se vytáhli. 85%

Zrůda (2003)

Silný film s dobrými momenty a skvělou zrůdou Theron, na druhou stranu to ale působilo místy dost amatérsky udělané (zastřelení) a taky je to na můj vkus trochu zdlouhavé (některý scény bych tam vypustil). Jedná se o film, který dokáže na člověka zapůsobit, ale mně osobně se z hlavy vykouří velmi rychle, takže to na vyšší hodnocení nevidím. 65%

Kocour v botách: Tři ďáblíci (2012)

Tenhle kraťas s Kocourem v botách je určitě zdařilejší než celý celovečerák z roku 2011 (i když těžko srovnávat). Každpopádně jsem se dobře bavil. Je to vtipný, je to roztomilý a má to dokonce i solidní zápletku. A hlavně tam není žádný podělaný vejce!

Tři dny ke svobodě (2010)

Hodně dobrý a napínavý drama s dobrou zápletkou, propracovaným poklidnějším dějem, ale i strhující akcí. Měl jsem sto chutí tomu napařit plný počet hvězd, ale když jsem se dozvěděl, že to je "pouhý" remake, tak ani náhodou nemůžu hodnotit nejvýš. Ti Amíci fakt zkopírujou úplně všechno, sice kvalitně, ale už z principu si tohle nezaslouží takový obdiv. Ale jinak jsem si film teda užil, moc dobrá podívaná. 80%

Žena v černém (2012)

Po atmosférické stránce moc dobrý počin, také režisérsky to je zvládnutý špičkově, ale příběh mě teda moc nevzal. Čekal jsem něco origiálnějšího, přece jenom to není nic novýho pod sluncem, podobný děj má hned několik duchařin. Navíc mě to ke konci už moc nebavilo, vlastně od tý doby, co hledaj mrtvýho kluka v bahně mi to přišlo takový ujetý. A úplný konec taky moc nepotěšil. Napětí a lekačky vcelku povedený, ale ten scénář mi to prostě kazil, takže jsem si to neužil na plný obrátky. 60%