Smrt přichází v bílém (2003)

Asi mám moc nakoukáno, protože pointu jsem tak nějak tušil už od začátku... Ale pobavil jsem se a hudba dobře pokdreslovala temnou atmosféru.

Kámoš k pohledání (2009)

Příjemná komedie, kterou vynáší do nadprůměru postava Jasona Segela a to i přesto, že si ho pamatuju jako věrného manžílka ze seriálu How I Met Your Mother a tady hraje úplný opak (hodně mi připomínal Barneyho ze stejného seriálu). BTW slavné osobnosti v komediích jsou v módě: Pařba ve Vegas měla Tysona, Zahulíme, uvidíme měla Neila Patricka Harrise a KkP má Hulka:o)

Pařba ve Vegas (2009)

Nakonec jsem musel zvednout na pět! I s odstupem dvou týdnů na některé scény pořád vzpomínám a ze všech komedií, které jsem letos viděl, je tato jednoznačně nejlepší!

Útok z hlubin (1999)

Pro toto béčko mám hodně velkou slabost. Můžu ho vidět stokrát a stejně mě neomrzí! A Jackson tady solidně utře...

Trosečník (2006) (pořad) odpad!

Kdyby se tvůrci podívali na JEDEN JEDINÝ DÍL originálního Survivora, tak by to nemohli tak nehorázně podělat! Vašut, snažící se být jako Jeff Probst je k smíchu, znělka... no, najděte si ji na youtube a přečtěte si komentáře pod ní...Kmenová rada nudnější než noční práce ve výrobně na těsnítka pro vodní dýmky a soutěže, které jsou jedním z vrcholů originálního trosečníka, se tady proměnily v jakési nenapínavé cosi, kde než stačím pochopit o co jde, tak "Modrý tám vyhrál". Taková parodie na Survivora si za to zprasení zaslouží spíš titul "Prasečník". FUJ FUJ FUJ!

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Neuvěřitelně zhovadilý nářez, plný vtipných postaviček (třepavkový gay toužící po pomstě rulezz!), nápadů, adrenalinu a naprosté šílenosti! A sex na veřejnosti z jedničky? Několikanásobně překonaný tím, který se odehrává tady.

Celebrity Deathmatch (1998) (seriál)

DOKONALÉ! Na tomto jsem vyrůstal a ještě dnes si nostalgicky vyhledávám některé souboje na youtube. A ten nejlepší zápas? Když byli proti sobě soutěžící z prvních dvou řad Survivoru. Ten díl nemůžu nikde sehnat a to mě vyloženě štve!

Masakr v Texasu (1994) odpad!

Ten nejodpornější odpad, seškrábaný z nejnižšího spodku odpadu!