Spláchnutej (2006)

Supééér! Už som sa dávno tak nenasmial!!!:) Don't worry, be happy!

Nebojácný (1986)

Nechcem hodnotiť, videl som len na tube reklamu na DéVéDé. No ale chcem si to pozrieť celé, lebo som sa skoro posral od smiechu! :D

Red (2010)

Fajnááá zááábavááá!!! "A teď se stane něco ošlivého!!!":))) Malkovich super!

Jonah Hex (2010) odpad!

Slabota, slabota, slabota a ja som sa tak tešil!:( Že sa na takúto sračku dá nahovoriť Malkovich, Brolin, Megan... Hrozná nuda, nič, absolútne NIČ, čo by ma zaujalo...

Machete (2010)

Krv, pekné baby a ...nuda. Celkom som sa na to tešil, a o to bolo sklamanie väčšie. Nejak asi nezdieľam rovnaký štýl humoru ako Rodriguez alebo čo.

Nelítostný souboj (1995)

U mňa jeden z najlepších akčných (kriminálných) filmov vôbec!

A-Team: Poslední mise (2010)

"Héj, prepáčte! Kade sa ide na Berlín?":))) Výborne som sa bavil a ani chvíľu nebola nuda.

Souboj Titánů (2010)

Keď ja mám tak rád rozprávky!:) A toto ma namojveru vôbec nejak nesklamalo. Čo som čakal, to som dostal - ale predsa len - z toho prvého Súboja titanov som bol asi stokrát viac nadržaný. No to bude asi vekom...:) A chýbala mi sovááááá!!! Prečo ostala v bedni???:(

To (1990) (TV film)

Jeden z najlepších hororov všetkých čias (kniha) sa dočkal takéhoto úbohého spracovania... Veľká, naozaj VEĽKÁ škoda! Niekto tu spomenul, že by to chcelo seriál (kniha má niečo cez tisícku strán) - úplne súhlasím. A ak by to bolo spracované tak kvalitne, ako niektoré seriály poslednej doby (napr. Heroes, Prison Break, ...), tak by to mohla byť fakt pecka. Len to potom zbytočne nenaťahovať (zase Prison Break:). Dúfam, že sa niekedy dočkám!!!

Spartakus (2010) (seriál)

Veľmi dobrý historicko-akčný počin. Zhltol som to asi za týždeň - a to veľmi historické filmy (a seriály) nevyhľadávam. Fajn prepracované postavy, zápletka o pomste (ako inak:) a aj pomerne dobrý scenár a réžia. Vadili mi hlavne dosť podpriemerné triky, ktoré sa chceli hrať na "300" no v tomto prípade peniaze viditeľne chýbali.