Mandy (2019) (seriál)

Britská žena z lidu.

Matrix Resurrections (2021)

Ono je to vlastně celé o lásce a všechny ty další řeči kolem jsou navíc. Klíčem vždy byl a je vztah Nea a Trinity a smysl vám napoví věnování Lany Wachowské v závěrečných titulcích: "For mom and dad. Love is the genesis of everything."

Rytíři spravedlnosti (2020)

Jensen vede paralelně dva filmy: Mikkelsen hraje v tom, kde se voják s PTSD vrací domů z mise za dcerou, které právě zemřela matka, a zbytek hraje "geeky" střihu Lone Gunmen, kteří mají být ten vtipný film, ale ve skutečnosti mají za sebou tak smutnou minulost, že se jim prakticky smát nedá. Do toho se prolínají scény amerického násilí a absurdní závěr, kdy zcela jistě, potom, co jsme všechny vystříleli, nastane happy end a všichni jsme kámoši. Zároveň se míchá tvrdá uvěřitelná realita s neuvěřitelností vraždících scén, kdy máme přistoupit na to, že si jich v Dánsku nikdo nevšiml, a všichni žili šťastně až do smrti. Příliš mnoho tragédie jen se stopou humoru.

Cleo cestuje v čase (2019)

No a co, že si Cleo utíká do barevného pohádkového světa...kdyby všechno brala existenciálně, měli bychom tu depresivní drama a ne hravý a veselý film.

Anatomie českého odpoledne (2020) (studentský film)

Škoda toho hysterického nepřirozeného scénáře, kdy po sobě všichni jen sprostě pořvávají.

Jako v bavlnce (2020)

Marlu nemá nikdo rád, protože je svině. Jenže ve chvíli, kdy by za to měla logicky dostat přes držku, se z ní stane superžena, na kterou kulky nestačí. A protože si celou dobu přejete, aby už přes tu hubu dostala, začne to celý být dost nesnesitelný. Jasně, má to být krutá realita zmanipulovaného opatrovnického systému a kapitalismu, jenže kdyby to bylo reálný, tak ruská mafie by byla schopná zabít na první pokus.

Poslední rodina (2016)

Strašný příběh, strašný film. V životě už to nechci vidět.

Nico, 1988 (2017)

Kurva kdyby si aspon tu ceskou vlajku povesili spravne.