Městečko South Park - Banda v Číně (2019) (epizoda)

South Park zase geniálně ukazuje že dělat si pr*el z politické situace mu jde. Skvělé. Perfektní jsou také dvě dějové linky které se díky číně velice provázejí.

Úhoři mají nabito (2019)

České filmy jsou buď skvělé (extrémně málo) v pohodě (méně) průměr (více) sr*čky (nejvíce). Tento film bych řadil někam mezi průměr a sr*čky. Na sr*čkovou pasáž bych rozdělil polovinu filmu, který se snaží vymyslet příběh proč vlastně to ti hoši dělají a ten průměr či rovnou v pohodě těm částem kde jsou převlečení a hrají si na český swat. Bohužel scén bez toho jak si hrají na swat převažují a ty z toho filmu dělají hroznou věc. Je zde typické trapné cliché že se ze záporáka vyvine "klaďas" který udělal hloupost vlastně jenom kvůli většímu záporákovi. Když by se vystřihly a dali do filmu jenom scénky se "swat" a malllinko příběhu tak by si film zasloužil 3 možná i 4 hvězdy. Ale s tím de*ilním převažujícím příběhem bohužel více než dvě nedostane.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Hodnotím po třech letech, ale co si tak vzpomínám tak film byl takový nemastný neslaný. Adam Driver jako Kylo Ren vydává až skoro trapný výstup rozzuřených ale zbytečných emocí. Ray samozřejmě vypadá že je mentálně postižená a celý film působí velice trapně a přehrávaně. Hlavně ke konci kdy je film zbytečně natáhnut a je tam další cliché, jakože rebelové jsou uzavřeni před zlým prvním řádem ve velké garáži a musí se bránit, dokud nenajde silná rey cestu ven. Bruh příšerné. Jediné pozitivní věci jsou: Mark Hamill, ten stále podává skvělý herecký výkon a tento trapný film neskutečně vytahuje, CGI je naprosto geniální, jde vidět že ty stovky miliónů $ byly utraceny v CGI, ne ve scénáři (haha) a v hudbě. John Williams je perfektní skladatel co dá vždy hudbu která vtáhne do děje. Tedy alespoň se pokusí. Jediné dobré scény co si tak vzpomínám byly opravdu pouze s Markem Hamillem, hlavně na tom jeho ostrově, ale přesto na film nemělo ani cenu chodit, protože když bych šel pouze na konečný díl, žádný příběh by mi nechyběl ani žádný plot-twist. Prostě zbytečný film

Pán času - Listen (2014) (epizoda)

Hodně skvělý díl. Je to jako Blink, což znamená tajemno, noc a strach. Perfektní díl.

Reportéři ČT (2004) (pořad)

Pořad co se nebojí grázlů a řekne vždy vše po pravdě!

McDonaldizace společnosti (2006) (studentský film) odpad!

Brouzdám si to takto po YT a najdu toto video. Říkám si že by mohlo být azjímavé, protože studenstké filmy jsou většinou kvalitní. Tento případ to ale není. Jedná se o stupidní až komunistikcý snímek. Například věta:"Děti poznamenané západním stylem života" mi vyrazila dech. Očividně se režisérovi nelíbilo že jeho tatíček nemůže už udávat na stb sousedy. Celkově "scénář" tvořil nějaký mentálně postižený člověk co vůbec neví jak fast foody fungují. To ale neví žádný z tvůrců tohoto "filmu"

Babylon Berlín (2017) (seriál)

Musím říct že jsem si doposud myslel že Němci neumí točit moc dobré filmy či seriály. To mi ovšem v poslední době tento a pár dalších německých seriálů a filmů přesvědčil o opaku. Asi jsem nikdy v životě neviděl lepší kriminální historický seriál. Musím říct že nejlepšího zážitku zažije člověk pouze s originálním německým dabingem a českými titulky (a musím říct že mi i trochu pomáhájí s němčinou). Seriál je perfektně zpracovaný, od hudební stránky kde jsem si hudebně užíval každou párty a každé závěrečné titulky, přes naprosto geniální scénář a skvělý příběh až po perfektně udělané cgi. Asi jedním z důvodů proč tento seriál tak miluji že je historický a dokáže krásně zobrazit situaci v Německu před nástupem hitlera. Musím říct že jsem a ostatní očividně taky nějaký detektivní seriál z před-druhoválečného období potřebovali. Ono totiž detektivek z Velké Británie či Francie nebo USA či i samotného Česka bylo dost. Skvělé je taky že scénáři si vůbec nebrali servítky, hned vám ukáží že Berlín sužuje chudoba hlad a zároveň v noci se rozjíždějí husté párty kde se každý ožere. Také nácky a komouše, kteří protestují a ukazují jak byl tento stát rozpolcený.

Paradise PD - Part 2 (2020) (série)

Upřímně tato nová série není tak skvělá jak ta první. Přijde mi že se od hlavního tématu odlétává docela k nepodstatným kravinám. Vypadá to na důvod aby série měla víc epizod, i když si nemyslím že by to bylo potřeba. Rozhodně mě nadchl crossover s Brickleberry, jelikož na novou sérii Brickleberry čekám více jak 5 let. Upřímně jenom díky Brickleberry jsem tento seriál začal sledovat. Vtipy jsou hodně dobré, možná i lepší než v první sérii. Ale myslím si že za 2 roky mohli vytvořit delší a lepší sérii. Alespoň je na konci sérii jasné pokračování, takže se mám na co těšit, doufám že jim to ale nebude trvat celé dva roky.