Ahoj, republiko! (2018) (pořad) odpad!

Hrozný koprodukční seríal. Hrajou tam tupí haranti kteří sotva umí mluvit natož odpovídat na otázky. Během celého seriálu jsem si říkal co je to za potraty a že odpověd zná i zasrané děcko na zš...

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Určitě nejlepší díl z cornetto trilogie. To že je to komedie, jde poznat hned; "I dont really know what to say. Yes, Yes thank you :)" Mr. Webley you cant chopp another headges. AJ SPUOSE, Aj supouset, Yes I suppose." Je to prostě skvělý anglický suchý humor který vás určitě pobaví. Simon Pegg zde perfektně ztvárnil policistu - workoholika, co se kromě své práce metropolitního policejního konstábla v Londýně a své lilie míru o nikoho nezajímá. Nesleduje filmy nechodí do kina, nezajímá se o svoji přítelkyni. Pak je přeřazen do malého města kde se nic moc neděje... Vzpomínám jak jsem na tento film narazil jen tak náhodou, od té doby si vyčítam že jsem ho předtím neznal. Tak a teď něco o dabingu; Český dabing je skvělý (lepší než třeba ve soumraku mrtvých) ale bohužel, nevím však proč, je v českém dabingu o dost méně nadávek. V češtině udělali většinou nadávek jako sakra atd. i když v originále třeba říkají kurva atd. Takže doporučuji podívat se na angličtinu s českými titulky. Na konci je i pořádná akcička, která mi ovšem přijde tak nějak divná; Simon Pegg drží v ruce poloautomatickou pušku ze které ani ne 5x vystřelí a pak ji zahodí jako by v ní žádná munice nebyla. Ale jinak celkem je to perfetkní komedie-detektivka s prvky akcí = Doporučuji na 100% zhlédnout!

Hanebný pancharti (2009)

Perfektní komedie akční film. Film ukazuje genialitu filmařů když vytvářeli postavu SS důstojníka Landu; na jednu stranu geniální, vzdělaný muž schopný mluvit několika jazyky najednou, galantní k ženám a na druhou stranu sadistický masový vrah který je znám pod přezdívkou "The Jew Hunter". Pak tu samozřejmě máme partičku amíku co se včele s Bradem Pittem schovávají v lese a vraždí nácky. A nakonec příběh krásné Shossany, které Landa zavraždil všechny příbuzné. Žije v Paříži a se svým přítelem provozují kino. Nakonec se osudy všech tří spletou dohromady. Ve filmu najdete pár nesrovnalostí například když se podaří Pittově jednotce zastřelit hitlera a pak vystřílet plný sál náckovsých důstojníků. Samozřejmě že film má i vtipnou stránku a to hodně; když Pittova jednotka chytí nácky a "žid baribal" je začně mlátit bassebalovou pálkou, nebo když jdou v převlečení za italy na oslavu a Pittův americký přízvuk když řekne buongiorno jako "bounžournou". Geniální film o druhé světové válce co tak trochu sere na dějiny a razí si to vlastní cestou.

Soumrak mrtvých (2004)

Další perfektní film ze Cornetto trilogie. Bohužel však zde Nicka Frosta dabuje jiný herec než například ve Hot Fuzz takže doporučuji pouštět v anglickém znění. Film je komedie a to kur*vsky dobrá. Chemie mezi kamarádi funguje skvěle na konci jsem málem i brečel. Ale i ten konec se zachránil. Film skvěle ukazuje znuděný život prodavače elektra co bydlí s dvěma kamarády. Vztah se mu s přítelkyní rozpadá. Nechybí zde i vtipy z jiných jejich filmů třeba : "You have never taken a shortcut before?". Bohužel prvky akce jsou nic moc. A příběh taky úplně nedává smysl: "Proč neodjeli z města? Proč neutekli jinam? A kde je sakra armáda?! To si toho nikdo nevšiml?" a podobně. Kdo se chce za břicho popadat ať si tuto komedii pustí, kdo chce vidět slušnou střílečku a zabíjení zombies ať si raději pustí něco jiného.

Simpsonovi - Série 29 (2017) (série) odpad!

Od 26. série se to začíná měnit v nudnou kravinu. Nevím jestli za to můžou tvůrci, kterým už očividně došly nápady, nebo jeslti je to českým dabingem, prostě lízu nemůžete nahradit nějakou blbkou která má hnusný pisklavý hlas tv primo! A nebo jeslti je to mnou že už jsem dostárl a chápu že je to seriál pro menší. Jednoduše s tímto seriálem to jde z kopce. Pokud "simpsnovi" máte rádi, dívejte se na 1.-26. série ty za něco stály.

Predátor 2 (1990)

Jednička je jednička a tu nic nepřekoná. Arnieho jako herce zbožňuju i když přiznám se že si myslím že tomuto filmu prospívá nové obsazení. Taky ,chtěli byste aby se Arnie honil s predátorem po městě když ví jak ho přemoct a je tam banda policistů a vojáků? To by měl film 20minut.. Ne Danny Glover a jeho parťáci tomuto filmu prospívají. Sice ve městě lov není tak záživný jako v džungli, ale je taky dobrý, třeba ve čtvrti kde žijí drogové kartely a kam by se policista neodvážil. Nebo když jede policista v metru kde nefungují světla nebo v uličce s magorem. Jinak je to prakticky jednička až na to že tady se do toho míchá police a drogové kartely takže to nejdříve vypadá jako by vřaždili oni, ale máte tady takovou jistotu že to nebude tak hrozné, že když se něco stane tak lidé zakročí nebo pomůžou, narozdíl od jedničky kde byli sami v džungli. Film nemá žádný problém s audiem a vizuálem. Scénář mi přijde smysluplný a dobře napsaný, někdy se i utrousí vtip. Samozřejmě nechybí hororové prvky ale ty jsou druhotné hlavní je akce. Kevin Peter Hall je v roli predátora stále dobrý, když měří více jak dva metry, člověk se ho potom musí bát ještě více. Shrnutí. není to jednička ale je to taky dobré.

Predátor (1987)

Vzpomínám jak mi tento film pouštěl můj strýc, když jsem byl ještě malé parchantě a už tenkrát mi přišel opravdu skvělý i když jsem filmu moc nerozumněl. Arnie je skvělý herec a skoro všechny filmy ve kterých hrál byly skvělé. Tento film je jeho typický, ovšem v tomto filmu se stává on kořistí a to je na něm skvělé. Přátelství i nenávist fungují mezi celou bandu: když jeden černoch druhému řekne, že jestli selže tak po podřízne, ale potom mu zachrání život. Nato že je film z konce "osmdesátek" tak je vizuálně skvěle zpracovaný, možná že i lepé než jiné filmy z roku 2000. Audio už je trošku horší, jestliže máte kvalitnější přehrávač zvuku uslyšíte občas trochu šumu jak to hoši v roce 1994 dabovali, ale filmu to nijak nevadí. Prostředí je opravdu skvělé opravdu to vypadá jako by byly hluboko v středoamerické džungli kde obrovští pavouci a hmyz není to nejhorší. Ve filmu je i pár lekacích scén, kterých se ovšem pravý sledovač hororů nezalekne, já ovšem ano. Jeden z nejlepších filmů všech dob, kdyby to bylo možné strašně rád bych si na něj zašel do kina.

Con Air (1997)

Skvělej akční film ve kterém balancuje Nicolas Cage mezi dobrem a zlem.

COOL Wave (2018) (pořad) odpad!

Tohle už fakt ne. Nejen že ti blbci furt mávají s vysílacím časem re-playe (což je jediný normální pořad od ftv prima), ale jakoby měli prachy na vyhazování tak vytvoří ještě takovýhle sr*čkoidní reality "show". S touhle televizí to jde z kopce. Alespoň že ti idioti vysílací čas téhle s*ačky přesunuli někam na půlnoc, kde to nemůže vidět skoro nikdo. A i kdyby, kdo by se na tuhle pí*ovinu díval?!

COOLfeed (2018) (pořad) odpad!

Když dávaj "kúlfíd" tak to radši přepnu a čumím na ordinaci. Ano tak strašný ten "pořad" je.