SuperStar 2018 (2018) (pořad) odpad!

Tady vidím spousty lidí mimo realitu a to mě v určitým slova smyslu baví,DO-RE-MI mám rád. Tohle jde spíš do tragédie. Rupert skřetí pivní tácek,Habera egocentrista,Knechtová,alá Daisy Lee a Cristovao do pořadu Poslední zhasne.

Český žurnál - Exekuce (2016) (epizoda)

Jen jsem to pustil,a je mi špatně.Za prvý z autorky co tam jako zkouší,situaci nechala dojít do stádia tragédie,16 litrů za vodu a kdoví cosi a hned exekuce? Tak si natočí zoufalců dokument kde si pobřečí a hází to na ostatní.....Přitom lidi jako je ona dáva vydělávat exekutorům,firmám kteří se chovají jako hyeny o tom žádná. Přeci jen autorka vypadá gramotně a konkrétně u ní to nechápu. Srovnávám to se svou bohatou zkušeností,dluhy se musí prostě platit, exekuce není otázka měsíce neplacení,s bankou se dá domluvit,ale lidi na to prostě se..,čekají co bude,pak nastoupí žraloci a je konec..Bohužel je pravda že i při sebelepší vůli to pak nejde zvrátit,takovej bordel co tady je děs jako rakovina.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Soudím že to ukazuje impotenci českýho národa ,jde o pologramotnou českou lidovku,štěkající psy,feny,starý,mladý vedený teplákem ......přínos- divákům to odlehčuje problémy doma ......takže hvězda za přínos Pokud někdo hodnotí odpad a viděl víc jak jeden díl měl by se zamyslet nad sebou .....a dát hvězdičku :-)

Bezva ženská na krku (2016)

Bezva příjemná romantická komedie,když to srovnám třeba s třetím dílem postarší těhotný Bridget tak tady jsem se bavil.Vetchý ,Táborský klasicky filmu dali co komedie má mít,Hřebíčková tomu taky neublížila.Na český poměry nadprůměr 65%

Komorná (2016)

Nevím čím to je ale jihokorejský filmy mají štávu. Příběh,romantiku,výtečnou kameru,krásu žen,poutavost kde i 144 minut uteče jako voda. Chan-wook Park je prostě mistr.95%

Zúčtování (2016)

Scénář vypadal zajímavě,realita byla trochu jiná.Autista ve stylu akčního hrdiny Bruce Lee ,Ramba a Johna Forbese Nashe.Dokud se nezačínalo sáhodlouze vysvětlovat ,aby děj asi každý divák pochopil bylo to příjemný. Stopáž dlouhá,konec nulový.Nejlepší scény střelba ze sniper pušky a lečebná terapie autismu doma. 60 %

Dítě Bridget Jonesové (2016)

První třetina mě celkem bavila,dál se děj odvíjí pro mě nepochopitelně a z komedie je tragédie o jednom trojúhelníku.To že se postarší osamělá Bridget vyspí s kde kým by se dalo pochopit. Ale ten enormní zájem o její osobu ve sladký podobě obou otců mi šel proti srsti. Možná tím že si není moc podobná z Bridget z prvních dvou dílů.40%

Only the Dead (2015)

Nevím teda kdo by z borců slabých hodnocení něco natočil líp a zda vůbec něco natočil . Vojín Ryan to teda není,syrovost a brutální realita .