Kaskadér (2024)

Nakonec to překonalo moje očekávání. Dost dobrý.

Fallout (2024) (seriál)

Nehrál jsem, těšil jsem se prostě na slušný seriál. Zkouknul jsem to sice, ale spíše silou vůle, většinu času jsem se nudil a surfoval na mobilu. Jestli bude druhá série, ta už půjde mimo mě.

Duna: Část druhá (2024)

The dream came true! Dokonalý filmový zážitek, pro který stojí za to jít do kina a nejlépe v atmosu.

The Beekeeper (2024)

No v porovnáni s Postradatelnými 4, kde to bylo primárně také o Jasonovi, se jedná o mistrovské dílo. A klidně se přiznám, že raději budu za návrat včelaře než za tým vyčpělých nebo rádoby akčních hvězd.

Madam Web (2024) odpad!

Čekal jsem shit jako byl Morbius, ale to co jsem dostal dalece překonalo mé očekáváni. Za tohle by měly u Sony padat hlavy, jak mohli takovou slátaninu natočit, jak ji mohli vůbec pustit do světa a dokonce do kin? Pro mě osobně nejhorší filmový zážitek za poslední roky.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Jako, kdyby ta těžká vykrádačka různých filmů byla alespoň dobrá a dávala příběhově smysl, dalo by se na to koukat. Ale bohužel to bylo jedno velké utrpení.

Marvels (2023)

Nejhorší marvelovka. Za mě horší než Black widow a ten pád kvality mě jako fanouška hodně bolí.