Já, Tonya (2017)

Tady mi nejvíce vadilo to, jakým způsobem je film natočen. Je to takové.... zvláštní a ničím mě to nedokázalo zaujmout. Naopak charaktery jsou ztvárněny výborně a příběh vhodný k zamyšlení.

Holka z livechatu (2018)

Hodně zajímavá webkamerová podívaná. Určitě to není k zahození. Skvělá ukázka toho, jak technologie fungují a jak lehce se dají jednotlivé identity zneužít. Jedná se tedy o thriller, ale velmi povedený.

La La Land (2016)

Věděla jsem, že se tam bude zpívat. Hodně zpívat.. Když tady mě to štvalo snad ještě víc, než kdekoli jindě. Ryan Gosling je úžasný, Emma Stone je nesympatická. Hodně emotivní příběh, vygradovaný hlavně tím závěrem, kde to člověka prostě nutí být smutný. Ale za mě to nebylo zase tak úžasné, jak se šeptá.

Tumbbad (2018)

No, upřímně nevím, co říct. Nejdřív jsem chtěla dát 2*, poté 1*. Jenže, když jsem dokázala u tohoto filmu 6x usnout, tak už mě to opravdu hodně naprdlo a hodila jsem sem odpad. Když se nad tím tak zamyslím, tak nemůžu být zase tak tvrdá. Úvod jsem sledovala docela napjatě, a atmosféra byla slušná. Ty indický děcka se mi taky líbily. Tudíž pěkná 1 hvězda. Prosím. Zbytek filmu opravdu hodnotit nebudu.

The Clovehitch Killer (2018)

Námět i zpracování do jednotlivých detailů jsou určitě zajímavé. Tempo je pomalejší, z toho důvodu jsem měla občas problém udržet pozornost. Po herecké stránce je to všechno dobře zvládnuté. Jednotlivé postavy hrají opravdu přesvědčivě a nebyl tam nikdo, kdo by mi vyloženě byl nesympatický. Hororové prvky zde žádné nenajdete ani omylem, ale jako drama/thriller to funguje skvěle. Nicméně to na mě nic nenechalo, tudíž hodnotím lehce nadprůměrně.

V pasti (2018)

Nedokázala jsem se ubránit tomu, abych Bird Box nesrovnávala s A Quiet Place, jelikož se tomu námět hodně podobá až na to, že jsou hlavní postavy připraveny o jiný smysl, a to o zrak. Nicméně v Tichém místu to všechno fungovalo lépe. Myslím si, že stopáž je poněkud dlouhá na to, že se tam skoro nic neděje. Myslím si, že zápletka a to, jak to vlastně všechno dopadne je každému zřejmé již od samého začátku. Svým způsobem je tento film zajímavý, ale musíte si to něco zajímavého v tom najít. Sandra Bullock je opět skvělá.

Jack staví dům (2018)

Na mě až trochu moc melancholie. Zajímalo by mě, kde má Lars von Trier hranici.

The Florida Project (2017)

Tenhle film byl poslán hodně hluboko a člověka nutí se nad ním pořádně zamyslet. Já jsem o něm přemýšlela ještě hodně dlouhou dobu po jeho konci. V podstatě se tu nic nejedě, ale ta psychologie těch postav je geniální.