Blue Ruin (2013)

Průměr se vším všudy.

Kukuřičný ostrov (2014)

Očividně mají problém s komunikací - děd a vnučka, ale co už. Jinak hezky natočený, některý záběry jsou opravdu nádherný, příběhově mě to moc nebavilo. Čekal jsem vyšší kvalitu.

New Kids Turbo (2010)

No takhle... Se slovenským dabingem pro čecha za 4*, protože to nemá chybu a je to neuvěřitelná a drsná prdel. Jinak film jako takovej asi za 3*. Už předem doporučuju mrknout na to, o co jde, protože tohle není pro každýho, to si divák musí sám najít.

Zoo (2015) (seriál)

Nuda, nuda, nuda....

Louis Cyr (2013)

Těžko uvěřitelný (ale kdo ví), dlouhá stopáž, která moc neodsejpá. Moc mě to nebavilo. Důkazem to, že film jsem dokoukal asi na potřetí, protože bych to v jednom kuse zkrátka nevydržel.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Jedním slovem super. Je to vtipné, je to působivé (například honičky na motorkách jsou asi nejlepší co jsem kdy viděl), a mimo kotrmelců auta to není ani příliš přehnané jako ostatní filmy téhle kategorie. Máme se u šestky na co těšit.

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Hodnocení podle mě neodpovídá kvalitě snímku. V lecčems se podobá Bournovi, akce je skvěle natočená, bitky, výbuchy a i příběh docela jde. Skvělé záběry Londýna, Konga i Barcelony. Proč tak slabé hodnocení? Netuším.

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové (2013)

Finále a konec mi přišlo nedotažený. Vlastně se těšíte za ni, až se dostane ven, ale pak budete zklamaní. Jinak celkem dobrej film podle true story u kterýho občas mrazí. Muselo to být nepředstavitelné. 8 let!!!

Ex Machina (2014)

Vidět tento film v kině, asi bych ze zklamání dal pouze 60%. Ale odstupem času a s ohledem na to, že jsem film viděl doma, přídám. Zaujaly mě herecké výkony, naopak trochu zklamal příběh a celkové pojeti filmu. Asi jsem očekával trochu akčnější film než jen dialogovou scifi.