Klub rváčů (1999)

Viděla jsem to dnes možná teprve podruhé, možná tak po více jak 20 letech. Pořád genialni. Je to sekta.

Break Point - Prokletí (2024) (epizoda)

Sabalenko mám ráda a libilo se mi, jak Netflix se nebál si rypnout sám do sebe a svého prokleti

Město duchů (2008)

Na líné sobotní odpoledne, kdy u toho zvládnete dělat i par dalších věcí... Neurazí, nenadchne, zajímavosti je Ricky, bych nikde neřekla, že by v něčem takovém mohl hrát.  //13.1.2024

Rakka (2017)

Takový delší trailer. Jen je to jak vidět první díl a nevědět, jak je to dal. To není zrovna ono.

Air: Zrození legendy (2023)

Po dlouhé době, co z něj v průběhu filmu máte dobrý pocit a na konci ještě lepší. Po shlednutí jsem se usmívala, zase googlila na wiki a odnášela si pozitivní naladění. Affleck si sám zahrál pěkný pozera a hral ho fakt dobře.  // 9.1.2024

Minulé životy (2023)

Já se tak těšila... a vlastn3 jsem zklamaná, prostě mi to přijde obyčejný.

Ricky Gervais: SuperNature (2022) (pořad)

Ricky nahlas říká to, co si většina mysli, ale není in to říkat nahlas a myslet to vážně. Ale tady je to přece vtip, tak je super, že se tomu můžeme smát, jenže i Ricky říká smutnou pravdu, která se musí tvářit jako vtip, aby mohla být bez kritiky vůbec řečeno.

Narcos - Season 3 (2017) (série)

Druhé shlédnutí, během 3 dnu celá serie. Já si původně myslela, že jsem ji ještě emvidela, ale pak mi došlo při sledování, že viděla :)