Příšerákovi (2017)

Čekal jsem víc. Dle ukázek to vypadalo na skvělý film plný gagů a legrácek. Ty tam byly, ale spíše v prvních 15 minutách. Pak jakoby tvůrci vystříleli munici a sklouzl film ke klasické až trochu temnému dospěláckému scénáři. Na několika místech jsem si říkal, že to snad ani děti nemohou pochopit o co jde, případně to působí až hororově. Na to že jsem čekal vtipnou oddechovku typu Hotel Transylvanie, jsem se těžce spletl. Mě se film celkem líbil, ale rozhodně to není vyloženě komedie pro děti.

Obr Dobr (2016)

Vyloženě dětský film. Dospělý asi moc neocení. Ale je to dobře, že jsou dětské filmy s jednoduchou zápletkou.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Film, téma, výprava dobrý. Ale ta kamera byla příšerná. Ten režisér by měl přestat točit. Neumí to. Aby jízda v autě znamenala roztřepaný obraz. Nebo akční scény 4 sekundy záběr na nůž, 3 sekundy jiná kamera záběr na souboj a hned střih a zase 2 sekundový záběr jinde. Výsledek, protivník rozmazaná skvrna, na souboj oči nestačí zaostřit a z protivníka a akce skoro nic divák nemá. Ani neví jak pořádně nějaká potvora vypadá. Kamera, fakt hrůza!

Ztraceni (2004) (seriál) odpad!

Seriál první dvě sezóny výborný. Potom tvůrci začali natahovat a zakončili velmi mizerně. Hodnotil bych lépe, ale chci svým hodnocením varovat před ztraceným časem a rozčarováním posledního dílu.

Vinaři (2014) (seriál)

Ideální seriál na odreagování. Není třeba ve všem hledat nějakou duchovní hloubku. Takových filmů je habaděj. To je asi jako hledat na kolotoči filozofické zamyšlení proč se točí. Po dlouhé době mě nějaký český seriál pobavil.

Zvonilka a piráti (2014)

Opět krásná zábava. Děti byly naprosto nadšené. Je fakt, že tam bylo trochu víc akce něž u Zvonilky bývá zvykem. Ale to nevadí. Moc se v kině líbila. A pokud budu hodnotit i za ostatní děti které tam seděli, tak stále za pět hvězdiček. Je to film určený mladšímu publiku a tudíž by jsme to taky tak měli hodnotit.

Elysium (2013) odpad!

Nic překvapujícího. Točeno ve slamech, jako nějaký nízkorozpočtový film. U třičtvrtě filmu jsem usínal, než se rozjela nějaká akce. Spousta nelogičností až hloupostí. Navíc ve scifi filmu by člověk čekal nějaké futuristické zbraně, věci. Ale oni tam běhali s kalašnikovi apod. Postavy které se tam objevovaly: Chudý = zločinec, ženy pokaždé drží dítě, pár holek v bikinách na Elysiu. Celkově ta myčlenka, že oni jsou ti chudáci, kteří zůsatli na Zemi. Ti co zůstali na Zemi měli volbu to konečně udělat si podle sebe, uklidit, nezakládat gangy k vykořisťování druhých. A přitom film i myšlenka měli takový potenciál.

Probudím se včera (2012)

Ten Mádl by měl hrát parodie na milovníky. Jeho žabí ksicht mi zkazil výborný film. Neumí se tvářit ani hrát. Jeho jediný výraz otevřená pusa. Jinak byl film výborný.

Malá princeznička (2006) (seriál)

Skvělý seriál pro malé děti. velmi poučný jednoduchý pekně nakreslený. Dětem se rozhodně bude líbit.