Tom a Jerry letí na Mars (2005)

Velmi povedený snímek, který je sice určen mladším divákům ale pobaví i ty starší.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Na to, že jsem nečekal vůbec nic mne tento snímeček velmi mile překvapil. Herecké obsazení, příběh a prostředí na výbornou. Škoda jen toho příliš krátkého podsvětí.

Kull dobyvatel (1997)

Snímek to není špatný, ale trochu více oddechový. Připadá mi to jako napodobování Barbara Conana, bohužel Kevin Sorbo svojí figurou nemůže Arnoldovu Conanovi sahat příliš vysoko. Přesto tento snímek není příliš špatný a zasluhuje si průměrné hodnocení. Ještě bych možná doplnil, že určité scény jsou spíše komedie. Alespoň hudební stránka filmu je hodně povedená.

Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)

Kvalitně zpracované dílko dle knižní předlohy Zdeňka Galušky. Škoda jen obsazení pražských herců, kteří s lehkostí nevysloví některé peprné výrazy. Vyobrazení života jedné slovácké vesnice nastiňuje divákovi jak se dříve žilo ... kroje, nářečí, ozdoby a další.

The Guild (2007) (seriál)

Povedená websérie, která dokáže člověka pobavit. Určitou výhodu mají hráči MMORPG hry World of Warcraft, jelikož chápou postavy seriálu a jejich přístup ke hře. Bohužel některé události jsou při pokusu o vtip místy spíše trapné. Jediný klad je snad Felicie Day jenž má místy parádní grimasy, které člověka dovedou rozesmát.

Upírův pomocník (2009)

Relativně příjemná oddychovka pro nenáročné diváky, která má místy dětinský děj. I tak je můj celkový dojem z tohoto filmu dobrý jen škoda nedotaženého konce. pan režisér si nechal nejspíš otevřená vrátka na druhý díl.