• Thriller

Zabiják Joe (2011)

Natural Born Killers - pak dlouho nic, az ted Killer Joe... zabavna uchylarna a ujeta jizda! :) Matthew je stale lepsi. ***a pul.

JFK (1991)

Veke ocekavani a nateseni promenene ve zklamani.Co jsem cekal? Asi vic akce ,deje a vetsi spad... ale tady, omilani znamych faktu a to je cele. A je to skoda, protoze z filmu na druhou stranu sala kvalita.Rezie a pohadkove obsazeni tech nejlepsich hercu...skoda!

Můj otec je šílenec (2012)

Nejdriv jsem si rikal, ze neco tak trapnyho snad ani neni mozny a uz to chtel vypnout a pak me naprosty zhovadilostni gag na pet minut rozbrecel smichy! Potom jsem se zasmal jeste dvakrat....ale na tu stopaz je to zoufale malo.Presto davam tri hvezdy, ale jentaktak ...za ty slzy a drzost :)

Na dřeň (2012)

Dost jsem se bal, ze film bude drama o vyrovnavani se s hendikepem - plac, nalady, psycholog, laska ktera vse nadlehci a podrzi.A na druhe strane smrt v ringu, chlapecek sam , Stephanie sama a vse se zborti jako domecek z karet. Nic. Nic takoveho. Dej tezko predvidatelny, prekvapivy. Oba hlavni herci jsou uveritelni a prirozeni.Film si rozhodne zapamatuji. Ale ta moje Marion!! Ona je sexy i na umelych nohach. Ve scene kdy prijde jako princezna obklopena bouchacema, v kozene bundicce a s hulkou na diskoteku je... k sezrani! Jo, Canet se ma :)

Dredd (2012)

Takovy Serbuan Maut budoucnosti, takze jsem mel pocit, ze uz jsem to nekde videl.Presto je film originalni a ma rozumnou stopaz. Lena Headey je padouch na jednicku, Olivia je take zapamatovatelna...ale se samotnym Dreddem mam trochu problem.pod tou maskou by mohl hrat asi jakykoli majitel drsneho hlasu.Ale to jen tak, bavil jsem se , takze ****.

Zabít tiše (2012)

Nebylo to, co jsem cekal, ale zklamany rozhodne nejsem. Konverzacka v "coenovskem" stylu. Zajimave i vtipne dialogy, syrovost scen i prostredi , herectvi , kamera , Pitt a jedna velka pravda na zaver- minimalne kvuli ni si film budu pamatovat! ****

Slzy slunce (2003)

Tenhle film jsem dlouho opomijel , az jsem se tedy dockal. Bohuzel zklamani. To , ze jsou ti lide chudaci a trpi, pochopi male dite. Kdyz to predhazuji dal a dal, pochopi to uz i debil. Kdyz uz patos strika z televize, aby to doslo i americkemu divakovi , tak to uz se pro me stava filmek nekoukatelnym, vstavam, vypinam a odchazim.. **.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Klobouk dolu! Zhmotneny sen kluka teenagerovskeho veku 80' -90' let. Vsichni panove co nam viseli na plagatech v pokojicku hraji v jednom filmu. A shrnu li film, akce uz nemohla byt lepsi, Statham pro me opet nejlepsi , velke prekvapeni v podobe perfektniho Van Dammovskeho padoucha, vtipne nastupy a hlasky Norrise, Jet-liho panvickova scena sice kratka , ale take jedna z nejlepsich, hned po Jasonove tanci s nozem a vrtulovem vyporadani se s panem Adkinsem . Nad tim , jak vypada a co predvadi Stallone jen s uctou kroutim hlavou. Arnold me potesil, ale trochu zklamal, cekal jsem od neho vic a vetsi prostor.Snad se dockam v trojce. A hodne mne mrzela nepritomnost Mickyho Rourka, ale ...snad ta trojka :) Opet tedy **** a pul!

Gangsteři (2010)

Nepovedeny Italian Job a nedokonala napodobenina Heat. Trochu vykradeneho z obou filmu. ALE, nebylo to zase tak spatne , jen nedotazene a nektere sceny si mohla rezie odpustit. Vcetne konce... Presto slusnejsi tri ***.

Viděl jsem ďábla (2010)

Thriller jako hrom! Prikoval mne do kresla kde jsem napnute ziral a prozival emoce a chtel jsem po hlavnim hrdinovi -tedy po tom kladnem :) , aby tlacil na pilu jeste vic. Jasnych pet hvezd..