• Thriller

Týden bez závazků (2011)

Nebylo by to snad uplne spatne, ale zbytecne moc se tady tlacilo na pilu. Wilson vypada dost silene, az premyslim, zda to byl zamer...ale bojim se, ze ne. Abych ale jen nekritizoval, bylo tam par vtipnych dialogu, dost me pobavil ten ve vile, kde si Wilson s kamosem delaji srandu z rodinky na obrazu . A co si budeme povidat, film se bude libit vetsinou nam , tedy muzske casti hodnoticich :)

KOndoMEDIE (2001)

Diky originalnimu ceskemu debilnimu nazvu jsem se tehle komedii vyhybal.Po podrobnejsi studii rezijniho dila Francise Vebera / uz mam vsechno :) / jsem zjistil, ze ten film ma na svedomi on.A jake prekvapeni dale, kdyz koukam, ze jede opet v tandemu s Cosmou! Zase jednou jsem mel radost z Pignona , i kdyz ne Richardovskeho-ale to nevadi.Prijemna komedie, kupodivu i povedeny dabing a pro me nejvic, uplne nejvic - rozneznely Depadieu....slzy smichu!! Diky!

Barvy (1988)

Let's walk down and fuck them all... !

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Kdyby tohle snad nekde omylem videl Simon Cowell , budil by se ze spani hruzou!!!

Jesus Christ Superstar (2000) (TV film)

Rozhodne zajimave , divadelni zpracovani, stojici za shlednuti. Hodnotit zpev nema smysl, puvodni ceske zpracovani sotva kdy kdo prekona. Presto pusobiva podivana ***.

Chrámy těla (2010) odpad!

Obrovske zklamani! Reziser zmatene tape a predklada film svym pohledem, tzn.pohledem absolutniho laika.Stejne tak dava prostor lidem, kteri jsou uplne mimo jako je on sam! A nektere figurky jsou vice nez usmevne :) ! Nekdo tu pise, ze reziser dava prostor odbornikum. ...a sakra jakym?! Zmatene divence, ktera chce po sve drivejsi anorekticke draze svaly, nebo vysinute postarsi vyzazistce (ta je mimo misu uplne nejvic).A pokracuje Smuclerem, ktery je sice odbornikem na zuby a plasticke operace, ale po jeho vyroku : "uzivatele anabolickych steroidu pozname podle strijí" si muzete udelat obrazek, jak moc rozumi problematice kulturistiky. K pobaveni je taky ta pani kulturistka, co "nic nebere" ...jen ty kortikoidy pred mesicem (to jsem rval smichy :) a a ti dva sasci v posilovne, co oni mluvi .... "ona je jedinecna, nikoho takoveho neznam, kdo by takhle drel! Ona odcvici trening s klientama a pak vecer oddre jeste svuj trening" .Co to jako ma byt?!! Vzdyt to je normalni praxe treneru v posilovnach , vcetne zavodnich kulturistu, kteri delaji osobni trenery jako job. Jediny kdo se tam mohl odborne vyjadrit byl dr.Hnizdil, ktereho tam ale poradne nic rict nenechali. Mohli si promluvit se Zarembou, Machurou, natuknout soucastne vrcholove sportovce..... Nic, jako fanousek sportu, silovych sportu a take kulturistiky o kterou se zajimam pomalu 20 let (jen jako konicek) musim tenhle pseudodokument zmackat a zahodit.

Varieté (2010)

Pekna podivana! Choreografie, holky, hudba , zpev, prijemne prostredi kabaretu, jehoz soucasti jsem si na chvilku pral byt. Videt stale dobre vypadajici Cher ktera ma stale sve charisma , take stoji za to. Co na tom , ze pribeh je sladce pitomoucky, ve vysledku to byla prijemna zalezitost! :)

Zákon gangu (2008) (seriál)

Tak to shrnu :) ... prvni serie prumer, trihvezdova zalezitost, jen Katey Sagal jednoznacne vybocovala.Prekvapilo me, jak dobre vypada a jake ma obrovske charisma. Zlaty globus za roli v tomhle serialu je opravdu na miste a myslim ze Gemma bude jeji roli zivotni! Druha serie o poznani lepsi, tvrdsi, zajimavejsi a jednotlive postavy zacinaji "zalezat pod kuzi". Epizodni role Henryho Rollinse- na jednicku. No a zatim posledni treti serie - od prvniho dilu a jeho zaverecne sceny /asi nejsilnejsi z celeho serialu / ....naprosta spokojenost!!!!

127 hodin (2010)

Pres veskerou uctu k Boyleovi , tady davam za ***. Kratsi stopaz ala' "hitchcockovska" povidka by filmu slusela vic. Psychadelicke vize me ubijely a nudily.

Jesus Christ Superstar (2005) (divadelní záznam)

Diky hostum, kteri si prisli prihrat polivcicku a s puvodnim nastudovanim nemeli nic spolecneho , diky "originalnimu pojeti " techto umelcu davam tomuto zaznamu vecera z Pardubic ***. A to se jedna pro me o neprekonatelny muzikal, zejmena prave v ceskem nastudovani, kdy muzika a zpev , jsou lepsi,nez original. Skoda....jednalo-li by se o zaznam treba ze Spiraly, dam bez vahani plny pocet.