American Horror Story - Murder House (2011) (série)

První sérii nemám co vytknout, druhou jsem odložila po druhém díle, takže dle toho hodnotit zatím nebudu. Netušila jsem, že by ve mě americký seriál, co si říká hororový, vyvolal nějaký tísnivý pocit, ale opak je pravdou. Samozřejmě zde byly slabší chvilky, ba i díly, ale kde nejsou? Jako celek výborný hororový seriál - podmanivá atmosféra, skvělá hudba, efekty (viz. úvodní titulky), herecké výkony, scénář + uchvancancující postava Jessicy Lange. 95%.

Dcera nejlepšího kamaráda (2011)

Po třetím shlédnutí nechávám hodnocení na čtyřech hvězdičkách. Pátou nedávám z toho důvodu, že to prostě nejde, jak už zde několik lidí psalo, do hloubky a o postavách se toho moc v průběhu té hodinky a půl moc nedozvíme. Jinak ale film parádní. Rychle to utíká, herci bezchybní, senzační soundtrack.

Alfresco (1983) (seriál)

Něco je geniální, něco je hodně slabý. Sekvence s Fryem, Lauriem a Thompsonou jsou nevtipnější. :)

Politická hra (2012) (seriál)

Zkusila jsem to kvůli Sigourney, která byla samozřejmě skvělá, ale po pár dílech jsem ztratila zájem. Možná tomu někdy přijdu na chuť.

Škola tance a šarmu (2005)

Poutavý snímek s výtečným obsazením a zajímavou kamerou. Carlyle opět bezchybný, ale ostatní herci také. Ta děcka navíc hrála velmi přirozeně. Moc pěkné, 80%.

28 týdnů poté (2007)

Scénáristicky průměrný film, ale některé scény, podkreslené pěknou hudbou, jsou naprosto geniální. (helikoptéra, střílení ze střech, Don utíkající před kupou infikovaných,...) Ještě k tomu přidejte skvělé efekty, super Carlyleho a máte nadprůměrnou "zombie" podívanou. O mnohé lepší než připosraný předchozí díl.

Formula 51 (2001)

Trošku blbost, ale to vůbec nevadí. Vtipné (liverpoolský přízvuk je bomba), skvělí Jackson s Carlylem, rychle to utíká. Příjemná oddychovka. Dog's bollocks - 70%

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Úžasný seriál se skvělým obsazením a hlavně bezchybným scénářem. Lana Parilla a Robert Carlyle jsou super! 2. série 100%. Třetí 70%. Čtvrtá série zatím asi nejlepší!

Dave (1993)

Moc moc příjemný film se vším všudy!