Město zločinu (2009)

Že může být film dokonalý i přesto, že Jackie Chan nepředvede žádný kaskadérský superkousek, ani žádnou bleskovou bitku? Tento film Vás přesvědčí o tom, že to jde a já Jackiemu skládám velký hold. Opravdu perfektní mafiánský drama.

Chůva v akci (2010)

Jasně, je to film nic moc, scénář je taky slabý, ale rozhodně lepší než nějaký Ochránce s Vin Dieselem. Když jsem viděl prvně trailer, řekl jsem si: JEŽIŠI KRISTE JACKIE, DO ČEHO SI TO SKLOUZL, ale nakonec jsem se příjemně bavil a to i přesto, že je to už několikrát okoukaný téma. Přesto jako fanouška Jackie Chana, za 4 hvězdy.

TRON: Legacy 3D (2010)

Pro někoho slabší film, pro mě vizuálně dokonalá, akcí nabitá jízda, při který jsem měl husí kůži po těle. Perfektní hudba Daft Punku i samotný ozvučení filmu bylo opravdu dokonalý a já si na tyto složky nemohu vůbec stěžovat. Na druhou stranu občasný mírně hloupoučký, zprofláklý dialogy a jednodušší scénář. To nic nemění na tom, že jsem se v kině dokonale bavil a ve 3D verzi to bylo prostě super. Plný počet hvězd.

Zlaté oko (1995)

Líbí se mi všechny bondovky, ale musím uznat, že Pierce Brosnan je jako Bond nejsympatičtější a nejlepší. A když jsem ho prvně viděl ve filmu Zlaté oko, bylo to něco úžasnýho.

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Pro mě rozhodně lepší než jednička. Více akce, parkouru a bitek + konečně parádně padnoucí hudba a dokonalý bleskový střih. Opět záruka výborný akční podívaný. P.S. Kdybych měl vypíchnout jednu scénu, asi by to byla ta, jak udělal David Belle ten super skok z balkónu do patra nad ním. To nemělo chybu. Škoda, že to nebylo v bonusech na DVDčku.

Okrsek 13 (2004)

Kdo má rád luxusní kaskadérský kousky, krásný bitky a parkour, není co řešit. Jen ta hudba je taková podivná. I tak ale snímek stojí rozhodně za skouknutí.

Zombieland (2009)

Perfektní slow-motion začátek, občasná likvidace pár zombíků, nudnější prostředek filmu a pak opět akční likvidace zombie v lunaparku. ZOMBIE komedií je jak šafránu a po Soumraku mrtvých vznikla další, co je velice povedená. Parádně jsem se pobavil, ale na pět to nebylo. 8-)

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Zpívající Hellboyův duet s Abem Sapienem, Hellboy dostávající nakládačku od dr. Johanna Krausse za pomocí šatní stříňky, nádherně počítačově zpracovaná Zlatá armáda, dechberoucí výprava včetně nespočet originálních stvoření, který dokážou otevřít vaše oční bulvy do Simpsonovských rozměrů a jiný perfektní maličkosti, který by jste si rozhodně neměli nechat ujít. To vše a ještě mnohem více je Hellboy II. Opravdová senzace.

Ztracený svět (1999) (seriál)

Zbytečný seriál s mizernými speciálními efekty, ale krásnou Jennifer O'Dell v roli 'tarzanky'. 8-)