Zaklínač (2019) (seriál)

Knihu jsem nečetl - chystám se. Ale jsem fanoušek jak sci-fi tak fantasy a o to více světa zaklínače(hra) a gothicu (hra). Hrál jsem Zaklínače 3 a bylo to prostě famózní. O to více jsem byl doslova unesen seriálem. Ano, ano, ano. Každý díl mi připadal tak známý a přesto jsem čekal a hltal každou vteřinu. Shlédnuto v kuse za odpoledne. Nešlo se odtrhnout. Perfektní ve všem. Tak jak jsem miloval hvězdnou bránu, kdy každý díl je střípek z vyprávěni celé hlavní linie tak je hlavně samostatný děj, který má svůj začátek i konec. 100 procent nelze jinak.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Nejsem fanoušek žádného režiséra, scenáristy, střihu atd. mám prostě jen rád dobré filmy, které diváka vtáhnou do děje. Tenkrát v Hollywoodu toto nesplňuje. Takovou nudu jsem naposledy zažil u filmu - název si už nevzpomenu - kdy se řešila vražda nějaké 3 hodiny. Leonardo DiCaprio a hlavně famózní Brad Pitt tento film pozvedli aspoň trošku koukatelnou sračku. At si říká kdo chce co chce, at je Quentin Tarantino legenda tento film stal za starou bačkoru a stratu času. 2 hvězdy za ty dva v hlavní roli.

Diego Maradona (2019)

Jak jsem se na film nechtěl dívat o to to bylo příjemnější překvapení. Dozvěděl jsem se hodně informací a musím říct, že mi bylo Maradony fakt líto. Nevím, či tento dokument byl účelový, ale pokud to nějak tak bylo tak byl Maradona vlastně obětí svého fotbalového umění. Stojí tento dokument za to. zasloužené 4 hvězdy.

Fabrika (2018)

Po shlédnutí mám takovou pachuť v puse. Film byl koukatelný ale něco mi na něm nesedělo. Chtěl bych to nějak rozvést ale první dvě věty to vystihují naprosto přesně. Hodně slabé 3 hvězdy

Ledové království II (2019)

Díky svým ratolestem jsem viděl spoustu kreslených filmu a ač si čtu celkem negativní recenze tady tak mě film bavil. Byl tajemný, hezky, dojemný, sem tam vtipný. Ano jednička je asi lepší ale dvojka není žaden propadák. Jen ty písničky asi jak tady píšou ostatní o ničem. Proto 4 hvězdy.

Smrtelné stroje (2018)

Nápad super. No a to je vlastně vše. Bohužel zbytek velká nuda. Vztah k hrdinovi respektive k hrdince nulový. Na konci bitvy umírají neznámí podružní hrdinové, kterých Vám prostě nebude líto. Proč se nemůže za "velkou zeď" nikde nikdo nevysvětlil. Film je prostě "divný. Slaboučké 3 hvězdy.

V oblacích (2019)

Děti baví ale je to příšerná vykradená sračka. Kdo viděl Letíme tak je tohle to samé ale ne v bleděmodrém ale debilně okopírovaném ne kabátě ale trenkách. Hudba jak s očkového pornofilmu. Hlavní postavy jsou tupé. Prostě klek. Jedna hvězda za to, že na to koukají mé děti. Ale jen proto, že tam jsou nebezpečné krysy

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Tak přesně toto čekám od Marvels. Fakt mě film pobavil. Vtipné hlášky, žádná hluchá místa. Fakt jsem si to vychutnal. A ten konec? hmmm :-), Za 5hvězdiček

Avengers: Endgame (2019)

film mě nenadchnul ani nezklamal. Vlastně jsem dostal naservírované to, co jsem čekal. Jen mi to přišlo celé takové nemastné, neslané.

John Wick 3 (2019)

A nechybí v popisu sci-fi či fantasy? Nevím či to byla komedie, parodie či fraška ale bylo to strašné. Nejsem nějaký fanoušek toho či tamtoho a hodnotím film jako takový a bylo to k nevydržení. Ty sračky s opaskem atd. byly až k pláči. Poslední boss to bylo vyvrcholení trapnosti. 1 hvězda za to že jsem to dokoukal.