• Pohádka

Smlouva s ďáblem (2000)

Škoda, že toho ňoumu Brendanovi prostě nežeru, protože si vždycky vybavím, jak natrhává obvazy Mumii.

Popelky (2010) (TV film)

Příjemný televizní film, který příjemně zaplácne volné okénko v programu.

Vdaná snoubenka (2008)

Ani ne komedie, ani ne romantika, která rychle vyšumí z hlavy. Umě nesluší ani trochu, když je ulízlá a fyzicky mě týrá pohled na Colina Firtha v další z jeho hloupých rolí, na které má snad poslední dobou patent. Morgan může být sebevětší sympaťák, ovšem ani to někdy nestačí.

Panna nebo orel (2010)

Příjemné osvěžení, i když se film troše klišé nevyhne. Jenže Emma Stone je dokonale ironická (čemuž hodně napomáhá i její barva hlasu) a má dva báječné rodiče. Scény s nimi patří mezi nejzábavnější v celém filmu. Easy A je konečně teen comedy, na kterou se může v klidu podívat i člověk, mezi jehož největší záliby nepatří nakupování a sledování všech new trendů a Justina Biebra. P.S: Pocket full of sunshine je rozhodně skvělá písnička na zlepšení nálady :)

Agatha Christie's Poirot - Vražda v Orient expresu (2010) (epizoda)

Nemůžu se rozhodnout jak hodnotit, a tak raději nehodnotím. Proměna Hercula v trochu moralistického pána, který si odmítá připustit otázky citu je velmi uvěřitelná a Suchet by si zasloužil nějaké ocenění, protože emoce jsou z něj cítit na sto honů, ale zachovává si důstojnost.

Budiž světlo (2006)

Já mít takového souseda, tak asi zabíjím.

Vezmeš si mě? (2008) (TV film)

Celkem příjemný vánoční film, který dokáže naladit na sváteční náladu. Neupadá do přehnaného klišé a má milé herecké obsazení.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (2009) (seriál)

Velice zábavné guilty pleasure. Jenže zírat beztrestně na Ethana Pecka (a ano, ten hlas je prostě nepopsatelně úžasný) bohužel jen 20 dílech je prostě balzám na duši. Nebudu se bavit o tom, o kolik je film lepší, jak jsou herci prkenní a nějaké kvalitě, protože to je mi úplně ukradené. Prostě je tam Ethan Peck.

Město žen (2009) (seriál)

Sitcom, který je chytrý, potrhlý a nesmírně vtipný. Courteney Cox už pro mě nikdy nemůže být Monicou, protože Jules Cobb je jednoduše úžasná postava a Monica je vedle ní jen otravná sestřenice. Navíc má svou partičku kamarádů, kteří se předhánějí v tom, kdo řekne lepší hlášku a kdo koho líp utře. Cougar Town nepřekračuje hranici trapnosti (i když párkrát možná zabalancoval na hraně) a celých dvacet minut uteče jako voda. V mých očích tedy válcuje všechny HYMIMy dohromady. P.S: Busy Philipps bych chtěla za kamáradku :))

Princezna ledu (2005)

Neškodná a vlastně milá pohádka o Popelce na bruslích. Michelle je dostatečně sympatická a přirozená a její cesta za snem sice nevykročí z průměru žánru, ale zabaví.