Spirit (2008)

Takže.. celkový dojem je, že to je pěkný a zajímavý.. To nepopírám.. ale jinak je to naprosto o ničem.

Vzhůru do oblak (2009)

Veverka! :D:D:D:D:D:D Další skvělej dojemnej animák :)

Rockerky (2002)

Je jedno, jestli až budete starší z vás bude furt stejný rebel, nebo usedlá mamina.. Rock, koncerty, muzikanti.. tohle v nikom neumírá, na to se nedá zapomenout. A jsem si jistá, že nikdy nedopadnu jako ten druhý příklad.. Vždycky budu ten stejnej, posedlej, rockerskej maniak. :) Výborný snímek. :)

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Opravdu "nezapomenutelný" zážitek. Tolik ironie jsem u animáku ještě nepoužila.

Orphan (2009)

Sara..se nějak s těma dětma roztrhl pytel :D Ale to je jedině dobře. :) V jednu chvíli jsem se do toho tak zažrala, že sem zapoměla dejchat.. mam pocit, že kdyby tu nebyla tma a já na sebe viděla, mohla bych teď tvrdit, že sem začla modrat.. Ale neva.. Tak jako tak to byl výborný film. :)

Garfieldův festival humoru (2008)

Budu zlá... Jako malá jsem Garfielda doslova žrala.. A né, že by ta animace byla nějak hrozně špatná.. ale ke Garfieldovi se nehodí.. Už ani ten jeho humor není to, co býval.. Ale téhle generaci dětí to asi stačit bude..

Romper Stomper (1992)

Kdo miluje Kult Hákovýho Kříže, zamiluje si i tohle.. Rozhodně to nehodlám srovnávat. Souboj Derek Vinyard vs Hando je zbytečný, oba dva jsou dokonalí.