Ghostland (2018)

Sice slabší čtyři, ale Ghostland vyvolává celkem nepříjemné pocity a je na každém z nás jak je pobere a kdo je jak zvrácený, co ještě člověk unese a co už je na něj moc. Zkrátka se tu skrývá dost momentů, ze kterých se úplně komfortně cítit nebudete a ze začátku budete možná trochu zmatení, ale pak vyjde vše najevo jak to teda je. :D

Grinch (2018)

První film o Grinchovi, který se mi docela dost líbil. Je trochu jiný, než většina animáků. Grinch měl fajnovýho společníka.

Halloween (2018)

Nedostal jsem to, co bych od nového Halloweenu očekával. Na dnenší dobu je to bídně zpracované, ani tu atmosféra moc nefunguje a příběh nedokáže v ničem oslovit. Scénář jako by psal někdo, který neví jak to v dnešní době chodí a co je zapotřebí ve filmu mít, aby dokázal zaujmout. Takže z toho vzniklo jen další průměrné pokračování a to je hrozně velká škoda.

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Zázraky jsem od toho nečekal, takže jsem vlastně dostal to co jsem chtěl a jsem ve výsledku spokojený. Ve svém žánru slasherů patří rozhodně k těm lépe vydařeným počinům. Stylizace a atmosféra funguje. Odehrává se to v pěkném prostředí strašidelného parku a do toho maniak, který si se svými oběťmi rád hraje je taky docela fajn. Je to lepší průměr. Škoda že takový park není u nás. To bych se tam pěkně vyřádil.

Husí kůže 2: Ukradený Halloween (2018)

Poněkud slabší děj než v jedničce, ale když se to trochu rozjede, tak se na dvojku dobře kouká. Navíc je tu slušný výběr herců, jen škoda že Black má hrozný hlas.

Insidious: Poslední klíč (2018)

Prozatím nejslabší Insidious, který mě ani moc nedokázal pohltit svoji atmosférou a i lekaček tu je podstatně méně a hlavně je tu i slabší dějová linka, která toho bohužel neměla moc co nabídnout. Ale pořád jde o ucházející horůrek a jsem rád, že se rodinka rozrostla o další kousek, i když mohl být lepší.

Já, Simon (2018)

Gejovské ani lesbické filmy moc nemusím ani nevyhledávám, ale film Já, Simon je odvyprávěný a podaný celkem v pohodě a docela se na to dobře kouká. Přiznání jiné orientace není rozhodně jednoduché a tady to je pěkně nastíněno, jako to je pro danou osobu se s něčím takovým svěřit a hlavně rodině a přátelům.

Jonathan (2018)

Koukám že Ansel si vybírá jednu perlu za druhou. Film, který svým dějem rozhodně zaujme a Ansel to svým stylem zahrál opět skvěle, jen mi tu chyběla nějaká bomba... něco, díky čemuž by si to zasloužilo plný počet, ale i tak jsem velmi spokojený. Povedený filmík.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Na jedničce jsem byl v kině, tak ani tentokrát jsem pokračování nemohl vynechat a musím říct, že jsem nelitoval. Sice se toho moc nového čekat nedalo, ale přesto nám Bayona naservíroval další nálož dinosaurů a byla docela radost se na to dívat. Nechybí akce, nový zmutovaný dinosaurus, emočně vypjaté situace, ani sranda, každej si tu zkrátka přijde na své. Ať se jde Spáčilová bodnout. :D

Kazišuci (2018)

Sebranka rodičů, kteří chtějí přerušit pomaturitní oslavy v podobě prvního koitálního opojení. :D Občas to byla sranda, ale když tohle u nás není, tak se do toho člověk nemůže pořádně vžít a hlavně když ještě nemá děti. Prostě je to určený pro užší skupinu lidí a ne každého to může zaujmout.