Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Průměrný komediální seriál. Ničím nepřekvapil ani nezklamal, možná časem změním názor... 65%

Ant-Man (2015)

Pohodově naladěnej a odpočinkovej film, fakt mě bavil. A to říkám jako člověk co moc MCU filmy nemusí.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Opravdu nenávidím nekorektní humor, ačkoliv v tomto seriálu funguje a dokonce mě i baví!

Perníkový táta (2008) (seriál)

Já nejsem v nebezpečí, já jsem nebezpečí! 1. Série 5* 2. Série 4* 3. Série 4* 4. Série 5* 5. Série 5* Celkové hodnocení: 5*/5* Bryane já tě zbožňuju!

Nejsledovanější (2017)

Proč tohle vzniklo?! Vždyť mi tenhle film nic zajímavého a něco co bych nevěděl neřekl. Zkrátka chtěli na filmu pouze vydělat díky velké slávě "Youtuberů".

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Film jsem viděl minimálně tak 30 krát znám každou scénu nazpaměť a i přesto když si ho pustím jen tak tak mě pořád baví stejně jako bych ho viděl poprvé! Říkám to pořád a říkám to zas Tarantino prostě umí výtečně pracovat se scénářem! Za mě rozhodně doporučuji i když každému nemusí sednout.

Hanebný pancharti (2009)

Woow! Tarantino mě zase odpálil! Ani sekundu jsem se u filmu nenudil hlavně díky skvěle napsaným postavám které střílí jednu supr hlášku za druhou. Jednoznačně můj nejoblíbenější film o Válce, i když je pojat více humorněji