Dr. House (2004) (seriál)

Velice zábavný a zároveň naučný a zajímavý seriál.Je skvělé jak tvůrci dokázali skloubit postavu Dr.House jako neohrabaného pitomce a zároveň nepostradatelného lékaře.Hugh Laurie zde předvádí nepřekonatelný výkon a jeho hlášky opravdu pobaví.Škoda že poslední série už není to pravé.95%.

Nezvratný osud 5 (2011)

Lepší než čtyřka,i když kvalitou prvních dvou dílů je to vzdálené na míle daleko.

Nezvratný osud 4 (2009) odpad!

Toto je průser.Vidím že budu muset dát sérii(kromě prvních dvou dílů) košem.

Nezvratný osud 3 (2006)

Jednou to přijít muselo.Film je předvídatelný a nudný.Nejlepší scény jsou s horskou dráhou a v soláriu.Jsem zklamaný.

Nezvratný osud 2 (2003)

Je to trochu jiné než jednička ale stejně dobré.Ten trošek co film stratil na atmosféře,to doplňuje krvavou jízdou smrti.Při scéně kdy černoch vypráví o letu 180(z prvního dílu)jsem měl mrazení v zádech.Jeden z mála dobrých sequelů.

Nezvratný osud (2000)

Výjimečný horor.Zde nevraždí vrah,duch nebo tak něco.Je zde sama smrt.Což je v dějinách hororu opravdu originální.Při filmu má divák vyloženě husí kůži.Film má skvělý scénář a atmosféru.100%.

Vřískot 4 (2011)

Oproti trojce milé překvapení.Opět se vrací strašidelná atmosféra,stará skvělá parta a hlavně Ghostface.A opět chce hrát známou hru s horory,telefonem a nožem.Skvělý návrat a bohužel Wesův poslední díl.

Vřískot 2 (1997)

O něco slabší než první díl.Opět hádáte kdo je vrah a také mě bavil Randy a film podle prvního dílu( The Stab).Chybí tomu ale atmosféra z jedničky.

Vřískot (1996)

Můj první a tím pádem nejoblíbenější horor.Boží scénář který uctívá a zároveň nerespektuje pravidla žánru.Film střídá hororové scény s těmi odlehčenějšími.Vtipy zde také fungují(je jich málo,je to přece horor),herci jsou do jednoho sympatičtí a při prvním shlédnutí opravdu netušíte kdo je vrah.Schválně jestli poznáte režisérovi minirole.Dokonalý film.

Tajemství loňského léta 3 (2006) odpad!

Pane bože.Tak tohle je trapas.Herci do jednoho nesympatičtí,scénář jakoby tam nebyl a ze zabijáka udělaly zombie-ducha.Zkrátka průser.