Shrek 2 (2004)

Brilantní.Shrek 2 je možná o trochu lepší než jednička.Všechny postavy mají grády a podávají takovou nalož vtipů že jsem bouchal celý film a ani chvíli se nenudil.Nové postavy mi vůbec nevadí,jak kladné tak záporné.100%.Ten vtip s Mc'Donaldem byl dokonalý.

Shrek (2001)

Originální a vtipné.Miluju Shreka a vše co k němu patří.Přesně ten typ animáče co miluji.Nechci žádný doják.Chci se bavit a to mi Shrek dopřává.

Re-Play (2009) (pořad)

Splňuje to co má.Rychlé,přehledné,zajímavé.Právě pro nás hráče.

Halloween II (2009) odpad!

Pane bože.Co se to stalo ? Oproti remaku je tenhle sequel/reboot naprostou tragédií. Film nemá absolutně žádnou strukturu a vše působí jakoby si tvůrci před natáčením šlehly H.

Halloween (2007)

Bál jsem se že zase zprzní kvalitní sérii.Ale bál jsem se zbytečně.Líbilo se mi to.Film není tak úplně remake.Spíše jde o reboot.Také se mi líbí vysvětlení Michaelovy mysli.

Halloween: H20 (1998)

Když přetrpíte dlouhý úvod,tak dostanete atmosférickou a krvavou podívanou.Jamie podává snad největší výkon a svoji depresi a paranoiu vyloženě předává na diváka.Pro mne důstojné ukončení původní série.

Halloween (1978)

Klasika všech horror movies.Hudební doprovod super,Jamie lee Courties královna křiku a snad největší psychopat v dějinách filmu.

Pátek třináctého (2009) odpad!

Sračka nejtěžšího kalibru.Herci jsou do jednoho nesympatičtí,děj nesmyslně shrnuje první tři díly dohromady a Jason snad cvičil lukostřelbu nebo co?Prostě katastrofa.

Pátek třináctého (1980)

Skvělý horor.Od té doby nechodím spát pod stan.Má to atmosféru a nějaká ta krev se také najde.Nejlepší jsou ovšem herecké výkony Kevina Bacona a paní Voorhosové.O dost lepší než sračkovitý remake.

Noční můra v Elm Street (1984)

Freddy je kultovní záporák a žádný z následovníků ani zdaleka nedosahuje kvalit A Nightmare on Elm Street 1.Dobří herci, charismatický záporák ale hlavně děsivá atmosféra.